خانه / بورس و سهام / کاهش قیمت وکیوم باتوم ، مواد پلیمری ،آلومینیوم و مواد شیمیایی در بورس کالای ایران

کاهش قیمت وکیوم باتوم ، مواد پلیمری ،آلومینیوم و مواد شیمیایی در بورس کالای ایران

در روز شنبه ۴ بهمن ۹۳ و در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی در حالی ۲۷ هزار تن وکیوم باتوم شرکت های پالایش نفت بندرعباس، پالایش نفت شیراز و پالایش نفت تبریز مورد داد و ستد قرار گرفت که کاهش قیمت ۱۴ درصدی برای این محصول ثبت شد. همچنین، با معامله ۳۶۳۰ تن انواع ماده شیمیایی، کاهش قیمت ۴ تا ۱۱ درصدی برای این گروه کالایی ثبت شد.

دیگر کاهش قیمت های این روز شامل گروه مواد پلیمری می شود که با معامله ۲۳۳۵ تن انواع کالا، کاهش قیمت ۳ تا ۷ درصدی را تجربه کرد. تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی همچنین شاهد معامله ۱۱۰۰ تن سلاپس واکس و ۵۰ تن قیر MC250 بود. در این روز و در تالار محصولات صنعتی و معدنی، ۲۰ هزار تن سبد میلگرد A3-14-22 شرکت ذوب آهن اصفهان به قیمت ۱۵ هزار و ۷۵۰ ریال به فروش رسید. شرکت آلومینیوم المهدی نیز در حالی ۱۶۰۰ تن شمش هزارپوندی ۹۹٫۵ را به قیمت ۸۰ هزار و ۶۵۶ ریال دادوستد کرد که با کاهش قیمت حدود ۴ درصدی مواجه شد.
علاوه بر این، ۲۰۰ تن کک متالورژی ۵-۱۵ شرکت کک سازی زرند نیز به قیمت پایه ۸۲۰۰ ریال معامله شد. ۱۷۷۵ تن ذرت دانه ای آذربایجان غربی، به قیمت ۹۲۰۰ ریال در تالار محصولات کشاورزی به فروش رسید. در این روز و در مجموع، ۵۸ هزار و ۸۴۰ تن انواع کالا به ارزش حدود ۷۸۴ میلیارد ریال در بازار فیزیکی بورس کالای ایران داد و ستد شد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*