خانه / آخرین اخبار / انتقاد تند الهام چرخنده از گلشیفته فراهانی + عکس

انتقاد تند الهام چرخنده از گلشیفته فراهانی + عکس

الهام چرخنده شامگاه جمعه در مراسم لاله‌پژوهی شهدای همدان با بیان اینکه در سال ۹۳، بار دیگر متولد شده، اظهار کرد: وقتی برای نخستین بار باور مذهبی خود را فریاد زدم و عرض ارادت به رهبرم کردم، مورد  هجمه‌ها، تهمت‌ها و تهدیدهای مختلفی قرار گرفتم تا در نهایت به کنار گذاشتن من از صحنه سینما منجر شد.

همسر الهام چرخنده بیوگرافی گلشیفته فراهانی بیوگرافی الهام چرخنده اینستاگرام الهام چرخنده

وی با اشاره به اینکه این مشکلات امروز بسیار کمتر شده، افزود: الهام چرخنده هنوز خود را زهرایی نمی‌داند چرا که راه درازی تا زهرایی شدن پیش رو دارد و دقیقاً مانند تفاوت شیعه بودن با محب ائمه بودن می‌ماند.

این بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه وظیفه و مسئولیت خطیری بر عهده سینماگران است، تصریح کرد: در حال حاضر من بین شوک عده‌ای و اهالی سینما و شک برخی دیگر قرار گرفتم.

وی با بیان اینکه برای اعتقاد خود تا آخر می‌ایستم، ادامه داد: بانوی مسلمان ایرانی سال‌هاست که ارزش‌هایش زیر سئوال رفته است.

چرخنده خاطرنشان کرد: در حال حاضر چهره بانوان ایرانی در قالب ورزشکاران و یا هنرمندان در خارج از کشور شناخته می‌شود که خوشبختانه در بخش ورزشی غرورآفرین است.

وی گفت: اما در سینما برای من عجیب است که وقتی یک بازیگر زن که در سینمای دفاع مقدس بازی می‌کرده و امروز عکس عریانش منتشر می‌شود، به آن آفرین می‌گویند.

این بازیگر اضافه کرد: اما الهام چرخنده با توجه به موقعیتی که در خارج داشت، به کشور باز می‌گردد، دست بلند کرده و اعلام می‌کند که هیچ چیز نمی‌خواهد و مورد هجمه قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه برخی به فعالیتم در شبکه مهاجر اشاره می‌کنند، افزود: در آن زمان وزارت ارشاد به شبکه تلویزیونی MITV در ایران مجوز داد و بنده نیز با مجوز برای موسیقی کشورم فعالیت می‌کردم و دو برنامه ۸۰ قسمتی درباره موسیقی ایران ساختم که با نام امیرالمؤمنین آغاز و با نام امیرالمؤمنین نیز به پایان رسید.

چرخنده با بیان اینکه این برنامه به همین دلیل نیز با توبیخ مواجه شد، تصریح کرد: ۱۷ قسمت از برنامه‌های ساخته شده به دلیل اینکه از آیه‌های قرآنی استفاده کردم، پخش نشد.

بازیگر سینما و تلویزیون با تأکید بر اینکه تنها زن ایرانی با تخصص موسیقی هندی و پاپ هستم، اظهار کرد: از این تخصص در راه انقلاب و کشورم استفاده می‌کنم.

وی با اشاره به اینکه به این سخن رهبری دلخوش هستم، افزود: رزق همه عمرم نوشته و دست خط حضرت آقاست که دلخوشی من بوده و برایم بس است و آرزویم شهید شدن در این راه است.

چرخنده با بیان اینکه یک تنه برای اعتقادش ایستاده‌ است، تصریح کرد: با هیچ‌ کس دعوا نداریم، بلکه عشق زهرا (س) را با عشق هدیه می‌دهیم.

وی با بیان اینکه به او پیام دادند که جایش دیگر در سینما نیست، گفت: این مدعیان باید پاسخ بدهند که سینمای ما جای چگونه بانوانی است، در حالی که در سینما به فیلم ارزشی و بازیگر ارزشی نیاز داریم.

این بازیگر سینما و تلویزیون با تأکید بر اینکه بازیگر نقش مادر شهید باید با وضو روی صحنه حاضر شود، خاطرنشان کرد: بازیگر زن ایرانی وقتی به عنوان نماینده ایران در خارج از کشور حاضر می‌شود حق ندارد لباس نامناسب به تن کند.

وی افزود: کدام یک از زنان کشور ما لباس شبیه یهودیان می‌پوشد و به جشنواره‌های خارجی می‌رود؟!

چرخنده با بیان اینکه دو پسر به نام‌های ارسطو و امیرشایان دارد، اظهار کرد: پسر نخبه من به دلیل هجمه‌ها علیه من در فضاهای مجازی دچار افسردگی شد.

وی یادآور شد: وقتی شبکه‌های ماهواره‌ای نظیر من و تو به موضوع چرخنده می‌پردازند و عروسک آن را می‌سازند، به این معنا است که من موفق بودم.

 

۹ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. الهام چرخنده راه خودش رو تو این سینمای ..سد پیدا کرد موفق باشه این زن مسلمون و معتقد . امثال زنان …. مثل گلشیفته و نیوشا و مهناز و ووووو هم برن هم لاس وگاس و ….

 2. آسمون رو به زمین بیارین من در حسن نیت این زن شک دارم. از کل حرفهاش بوی ریا میاد.
  تو اول اون آرایشتو پاک کن بعد صحبت از باور مذهبی و عرض ارادت بکن.
  تنها زن ایرانی متخصص در موسیقی هندی و پاپ ؟!!!!!!! موسیقی هندی در قالب پاپ ایرانی رو میفرمایند؟راستی هم تنها کم و کسری انقلاب موسیقی هندیه.
  تنها کسی هم که در این کشور به این نوع اعتقاد پابنده ایشون هستند که خدا رو شکر یک تنه در برابر استکبار ایستاده اند.
  الهی ی ی ی ی ی ایکاش من و تو عروسک منو هم بسازه. البته ما اینجا سالهای ساله که عروسک عمو سام رو درست کرده آتیش زدیم یعنی به عقیده ایشون………!!!!!!!!!!!!!

 3. چرخدنده جان خوب میچرخی میخوای خودت رو به یکی از … ها بندازی

 4. ….
  شما قاضی نیستین تنها قضاوت کننده خداست بترسید از بردن ابروی یه انسان تا پیشروی تا مرز بیماری اعصاب
  لعنت خدا بر شما

 5. چرخنده بدم نگفت دمدش گرم

 6. خیلی خانمه الهی بدخواهاش آدم بشن کسی که میتونس بهترین زندگی کافرانه روداشته باشه داره باسختی مومنانه زندگی میکنه خدا حفظش کنه

 7. خانم چرخنده ته تهش اینه که یکی پیدا میشه و تو رو به آرزوت یعنی شهادت میرسونه ازین بیشتره؟؟؟
  در مقابل اعتقادت هنوز هم سرسخت تر ازین باش..

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*