خانه / آخرین اخبار / واکنش مادر ژاپنی که داعش دو فرزندش را سر برید + عکس

واکنش مادر ژاپنی که داعش دو فرزندش را سر برید + عکس

«جونکو ایشیدو» مادر دومین تبعه ژاپنی اعدام شده به دست گروه تروریستی داعش در حالیکه به شدت گریه می‌کرد به خبرنگاران گفت: این اسفناک است اما کنجی رفته است.

گروگان ژاپنی کنجی گوتو خبرنگار ژاپنی جنایات داعش اخبار داعش

مادر کنجی گوتو ، درحالی که اشک می‌ریخت افزود: من نمی‌توانم برای شرح احساساتم درباره مرگ غم انگیز پسرم کلماتی  پیدا کنم.

«کنجی گوتو» ۴۷ ساله، خبرنگار آزاد و مستند ساز شناخته شده ژاپنی که بنا به گزارش‌ها در ماه اکتبر (سه ماه پیش) به سوریه رفت تا در روند آزادی «هارونا یوکاوا» دیگر تبعه ژاپنی که هفته گذشته کشته شد، مشارکت کند به دست عناصر تروریستی داعش ذبح شد.

در ویدئویی که گروه داعش منتشر کرده جلاد داعش که سر کنجی گوتو را می‌بُرد لهجه‌ای انگلیسی دارد و‌‌ همان شخصی است که در سایر ویدئوهای گردن زدن گروگان‌های غربی به دست داعش به چشم می‌خورد.

مقامات ژاپن با تائید واقعی بودن ویدئوی منتشر شده اعلام کردند، فیلم ویدئویی که در آن گروه تروریستی داعش اعلام می‌کند، دومین گروگان ژاپنی را سر بریده است، واقعی است.

«یوشی هیدا سوگا» سخنگوی دولت ژاپن در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره صحت فیلم ویدئویی داعش گفت: پس از بررسی گسترده معتقدیم این فیلم  واقعی است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فرد حاضر در این ویدئو کنجی گوتو روزنامه نگار ۴۷ ساله ژاپنی است، گفت: ما این طور فکر می‌کنیم.

شماری از مردم ژاپن امروز در توکیو پایتخت این کشور در محکومیت کشته شدن گروگان ژاپنی به دست داعش تجمع کردند.

گروگان ژاپنی کنجی گوتو خبرنگار ژاپنی جنایات داعش اخبار داعش

گروگان ژاپنی کنجی گوتو خبرنگار ژاپنی جنایات داعش اخبار داعش

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*