خانه / بورس و سهام / خودکفایی “ذوب” در تولید کک

خودکفایی “ذوب” در تولید کک

طرح شماره 2 کک سازی این شرکت نیز در سال آینده به مرحله بهره برداری خواهد رسید که در این صورت توان تولید کک در این شرکت به دو میلیون تن افزایش می یابد. به عبارت بهتر با بهره برداری از طرح مذکور در زمینه تولید این محصول به خودکفایی رسیده و از واردات آن بی نیاز خواهیم شد.

سهام شرکت ذوب آهن اصفهان این روزها در حالی با استقبال سرمایه گذاران همراه شده که به نظر می رسد نزدیکی به زمان بهره برداری از طرح های توسعه ای این شرکت یکی از دلایل نگاه مثبت فعالان بازار به “ذوب” باشد.

به گزارش بورس نیوز، در همین ارتباط مدیر سرمایه گذاری های شرکت ذوب آهن اصفهان عنوان کرد: طرح کک سازی شماره 1 “ذوب” از جمله طرح هایی است که طی شهریور ماه سال جاری بهره برداری می شود.

مجتبی فریدونی ادامه داد: طرح شماره 2 کک سازی این شرکت نیز در سال آینده به مرحله بهره برداری خواهد رسید که در این صورت توان تولید کک در این شرکت به دو میلیون تن افزایش می یابد. به عبارت بهتر با بهره برداری از طرح مذکور در زمینه تولید این محصول به خودکفایی رسیده و از واردات آن بی نیاز خواهیم شد.

وی در خاتمه پیرامون رشد قیمتی سهام این شرکت نیز گفت: به نظر می رسد با به ثمر رسیدن طرح های توسعه ای “ذوب” و نمایان شدن اثرات آن بر سودآوری ، استقبال سرمایه گذاران به سهام این شرکت امری طبیعی و منطقی بوده؛ چرا که به هر حال بازار سرمایه همیشه به عنوان پیشتاز عمل کرده و برای تغییرات مثبت قبل از تحقق آن ها افزایش ارزش را در نظر می گیرد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*