خانه / جالب و خواندنی / جوان عیاش داعش ، از تعقیب دختران تا جهاد نکاح + عکس

جوان عیاش داعش ، از تعقیب دختران تا جهاد نکاح + عکس

محمود عبداللطیف” در ملبورن زندگی پوچ و بیهوده ای داشت و بیشتر وقت خود را به خوشگذرانی در پارتی های شبانه می گذراند. سپس همه اینها را رها کرد و به داعش پیوست.
روزنامه استرالیایی “هرالد سان” یکی از اعضای داعش را «play boy» ( پِلِی بُی: جوان عیاش و هرزه ) می‌‌خواند و در ابتدای گزارش خود او را اینگونه توصیف می‌کند: از کاباره‌های ملبورن و پارتی های شبانه به درگیری های سخت در رقه (سوریه) ، و از تعقیب دختران تا جهاد نکاح.
عکس جهاد نکاح دختر جهاد نکاح جهاد نکاح تجاوز جنسی داعش play boy
نام این فرد “محمود عبداللطیف” است. “هانی طه” یکی از نزدیکان او در دادگاهی در استرالیا به اتهام تلاش برای انفجار برخی کارخانه های مهم در ملبورن استرالیا محاکمه شد اما تبرئه گردید.
“هرالد سان”: می‌افزاید: “محمود عبداللطیف” در ملبورن زندگی پوچ و بیهوده ای داشت و بیشتر وقت خود را به خوشگذرانی در پارتی های شبانه می گذراند. سپس همه اینها را رها کرد و به داعش پیوست.
“عبداللطیف” توانست یکی از دوست دختر‌های استرالیایی خود را قانع کند تا به او در سوریه ملحق شود. این دختر ۲۱ ساله به سوریه رفت و با “عبدللطیف” ازدواج کرد. مهریه عروس یک تفنگ بوده است.
این زن استرالیایی اعلام کرده است روادید استرالیایی خود را سوزانده است و به هیچ وجه قصد بازگشت ندارد. وی افزود : الان در رقه زندگی می کند و همسرش هفته های طولانی است در میدان های درگیری است و به خانه نیامده است.

۳ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. خاک تو سر خرش کنن اگه قیافه داش یه چیزی هلک هلک باشده رفته بیش اون که چی بشه

  2. همشون ایشاا… نابود شن

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*