خانه / بورس و سهام / تعدیل منفی کحافظ ، خوساز و رتاب

تعدیل منفی کحافظ ، خوساز و رتاب

شرکت کاشی و سرامیک حافظ با سرمایه ۱۸۰ میلیارد ریال در پیش بینی براساس عملکرد ۹ ماهه سال مالی منتهی به ۱۳۹۳٫۱۲٫۲۹ سود هر سهم خود را مبلغ ۱۶۳ ریال برآورد نموده است و در نه ماهه ۷۴ درصد آن را پوشش داده است.

کحافظ” سود هر سهم خود را نسبت به گزارش قبلی با ۶ درصد تعدیل منفی برآورد نموده است .

شرکت محور سازان ایران خودرو با سرمایه ۱۵۰ میلیارد ریالی در اولین پیش بینی سال مالی منتهی به ۱۳۹۴٫۱۲٫۲۹ سود هر سهم را معادل ۵ ریال برآورد نموده است.

لازم به ذکر است شرکت سود هر سهم خود را با کاهش ۸۶ درصدی نسبت به سال قبل برآورد نموده است.که دلیل اصلی آن کاهش ۱۶ درصدی در فروش ، کاهش ۱۸ درصدی در بهای تمام شده و افزایش ۴۷ درصدی در خالص هزینه های عملیاتی می باشد.

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان با سرمایه ۱٫۸۲۱٫۷۰۴میلیون ریال در پیش بینی براساس عملکرد۹ ماهه سال مالی منتهی به ۱۳۹۳٫۱۲٫۲۹ سود هر سهم خود را مبلغ ۵۰۹ ریال برآورد نموده است و در نه ماهه ۶۷ درصد آن را پوشش داده است.

رتاپ” سود هر سهم خود را نسبت به گزارش قبلی با۲۱ درصد تعدیل منفی برآورد نموده است که دلایل اصلی این تعدیل را کاهش ۹ درصدی در درآمد حاصل از فروش ،کاهش ۳درصدی بهای تمام شده ی کالای فروش رفته ، کاهش ۲۱ درصدی هزینه عمومی اداری و تشکیلاتی و کاهش ۱۰ درصدی در درآمد حاصل از سرمایه گذاری اعلام کرده ست.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*