خانه / آخرین اخبار / آشتی کنانی بین علی دایی و کریمی در کار نیست!

آشتی کنانی بین علی دایی و کریمی در کار نیست!

در روزهای اخیر اخبار متعددی درباره آشتی علی دایی و علی کریمی در رسانه ها مطرح شد.

اینستاگرام فوتبالیست ها اینستاگرام علی کریمی اینستاگرام علی دایی
ماجرا از یک اظهار نظر اینستاگرامی از سوی بهروز رهبری فرد آغاز شد، یعنی وقتی که این بازیکن سابق پرسپولیس ادعا کرد که دایی و کریمی در یک مسابقه خیریه با هم آشتی می کنند. بعد از آن رهبری فرد در گفت و گویی که داشت ادعا کرد در این خصوص با هر دو علی صحبت کرده و آنها نیز به آشتی راضی شده اند اما در حالی که همه در انتظار بزرگ ترین آشتی سال هستند خبرهای دیگری به گوش می رسد. شنیده می شود که بر خلاف آنچه که در رسانه ها عنوان شده این دو تمایلی برای آشتی با یکدیگر ندارند.
به عبارتی دیگر هر کدام از طرفین انتظار دارد طرف مقابل برای آشتی پیشقدم شود و از آنجایی که هر دو نفر بسیار مغرور هستند به نظر نمی آید هیچکدام از آنها راضی به این کار شود. از سویی علی دایی این روزها در فراغت از فوتبال مدام در حال سفر به خارج و داخل کشور است و علی کریمی نیز قصد دارد به انگلستان برود. با توجه به برنامه های فشرده این دو بازیکن به نظر نمی رسد که آنها به طور همزمان فرصت بازی کردن در یک بازی خیریه را پیدا کنند.
حتی اگر چنین شود و این دو به طور همزمان در یک مسابقه خیریه حضور پیدا کنند باید به انتظار نشست و دید کدام یک از آنها راضی می شود غرور خود را زیر پا بگذارد و برای آشتی کردن پیشقدم شود، انتظاری که بعید به نظر می رسد تحقق پیدا کند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*