خانه / بورس و سهام / تعدیل مثبت قند اصفهان ، گروه دارویی البرز ، دارویی البرز بالک و پخش البرز

تعدیل مثبت قند اصفهان ، گروه دارویی البرز ، دارویی البرز بالک و پخش البرز

شرکت قند اصفهان با سرمایه به مبلغ ۱۹۵میلیارد ریال در اولین پیش بینی سال مالی منتهی به ۱۳۹۴٫۱۲٫۲۹ سود هر سهم خود را معادل ۲۴۲ ریال برآورد نموده است

لازم به ذکر است شرکت سود هر سهم خود را نسبت به سال مالی قبل با افزایش ۲٫۱۶ برابری برآورد نموده است. که دلایل اصلی آن افزایش ۱۸ درصد فروش،۱۷ درصد بهای تمام شده و۲۰درصد هزینه های اداری وعمومی وفروش می باشد.

شرکت گروه دارویی البرز با سرمایه ۲٫۱۰۰٫۱۰۰ میلیون ریال در اولین پیش بینی سال مالی منتهی به ۱۳۹۴٫۱۲٫۲۹ سود هر سهم خود را معادل ۸۰۰ ریال برآورد نموده است.

لازم به ذکر است “والبر” سود هر سهم خود را با افزایش ۹ درصدی نسبت به سال قبل برآورد نموده است.که دلیل اصلی آن افزایش ۱۷ درصدی سود حاصل از سرمایه گذاری ، کاهش۷۲ درصدی سود حاصل از فروش سرمایه گذاری ،افزایش ۵۸۸ درصدی سایر درآمدهای عملیاتی ،افزایش ۲۲۹ درصدی درآمد های متفرقه می باشد.

شرکت تولید مواد اولیه دارویی البرز بالک با سرمایه به مبلغ ۱۱۰میلیارد ریال در اولین پیش بینی سال مالی منتهی به ۱۳۹۴٫۱۲٫۲۹ سود هر سهم خود را معادل ۹۵۵ ریال برآورد نموده است

لازم به ذکر است شرکت سود هر سهم خود را نسبت به سال مالی قبل با افزایش ۱۱ درصدی برآورد نموده است که دلایل اصلی آن افزایش ۱۰ درصد فروش،۹ درصد بهای تمام شده،۱۱ درصد سود عملیاتی و۱۰ درصد سود خالص می باشد.

شرکت پخش البرز با سرمایه ۴۰۰ میلیارد ریال در اولین پیش بینی سال مالی منتهی به ۱۳۹۴٫۱۲٫۲۹ سود هر سهم خود را معادل ۸۴۳ ریال برآورد نموده است.

لازم به ذکر است “پخش” سود هر سهم خود را با افزایش ۱۷ درصدی نسبت به سال قبل برآورد نموده است.که دلیل اصلی آن را به شرح ذیل اعلام نموده است:

۱٫ افزایش ۲۷ درصدی در مبلغ فروش

۲٫ افزایش ۲۸ درصدی در بهای تمام شده کالای فروش رفته

۳٫ افزایش ۲۴ درصدی در هزینه عمومی، اداری و تشکیلاتی

۴٫ افزایش ۳۷ درصدی در هزینه های مالی

۵٫ افزایش ۱۰۰ درصدی در درآمد های متفرقه

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*