خانه / سیاسی / کشف اسناد محرمانه در آبدارخانه دانشگاه آزاد / برخی در تلاشند جلوی صدور حکم مهدی هاشمی گرفته شود

کشف اسناد محرمانه در آبدارخانه دانشگاه آزاد / برخی در تلاشند جلوی صدور حکم مهدی هاشمی گرفته شود

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: آخرین خبر در مورد پرونده مهدی هاشمی این بوده که همه زورشان را می‌زنند تا جلوی صدور حکم وی گرفته شود و حتی نهادهایی تمام اتهامات وی را به گردن گرفته‌اند.
حجت‌الاسلام حمید رسایی دقایقی پیش در مراسم اختتامیه همایش جامعه اسلامی دانشجویان در دانشگاه فردوسی مشهد اظهار کرد: برخی از من می‌پرسند آخرین اخبار در مورد پرونده مهدی هاشمی چیست و بنده باید بگویم آخرین خبر در مورد پرونده وی این بوده که همه زورشان را می‌زنند تا جلوی صدور حکم وی گرفته شود و حتی نهادهایی تمام اتهامات مهدی هاشمی را به گردن گرفته‌اند.

وی افزود: اسناد محرمانه و سری در آبدارخانه دانشگاه آزاد پیدا شده و در این راستا رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد خود همه آنها را به عهده گرفته است.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ تصریح کرد: هیچ کدام از این اقدامات فایده نداشته و مهدی هاشمی همانند سران فتنه که مردم در مورد آنها حکم دادند حکم مهدی هاشمی را داده‌اند و اگر دستگاه قضا بخواهد مدارا کند سلامت آن زیر سئوال می‌رود.

منبع:فارس

یک نظر ثبت شده

  1. هر کسی باید گناه خودشو به گردن بگیره . زمانی که زیر سایهء ………… حالا هم باید جوابگو باشه و اگه لازم شد مجاراتشو بکشه .واقعا این آدمهایی که ازش حمایت میکنن جزو این ملت نیستند و ضرر ندیده اند؟ یا شایدم حق و حسابی میرسه!
    احمدی نژاد خیلی گفت بگم بگم اما بالاخره هم نگفت شاید هم نذاشتن بگه!

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*