خانه / بورس و سهام / جزییات افزایش سرمایه ۲ مرحله ای ایران ارقام “مرقام” تا پایان ۹۳

جزییات افزایش سرمایه ۲ مرحله ای ایران ارقام “مرقام” تا پایان ۹۳

شرکت ایران ارقام طی دو سال گذشته، برنده بیشترین مناقصه قراردادهای بانکی در فروش، تعمیر و نگهداری دستگاه های خودپرداز میان سایر شرکت های رقیب شده است.

سرپرست حسابداری مشتریان و اعتبارات ایران ارقام در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز ضمن بیان مطلب فوق با اشاره به اینکه “مرقام” جزو شرکتهای فعال و معتبر موجود در حوزه الکترونیکی است و با داشتن بیش از ۸۰ دفتر پشتیبانی و خدمات در سرتاسر کشور، شبانه روز آماده ارایه خدمات به مشتریان می باشد، اظهار داشت: در حال حاضر شرکت ایران ارقام با استراتژی حضور در مناقصه ها جهت عقد قراردادهای جدید با بانکها با اتکا بر دانش پرسنل خود خصوصاً در حوزه پشتیبانی دستگاه های خودپرداز سعی بر حفظ بازار و رسیدن به برآوردهای بودجه ای خود دارد.

بهرام طیبی، سازوکار “مرقام” در قراردادهای فروش دستگاه های خودپرداز را نقدی اعلام کرد و افزود: از جمله دیگر اقدامات شرکت ایران ارقام، اجاره دستگاه های خودپرداز به صورت عملیاتی و سرمایه ای است و با توجه به شرایط کنونی شرکت، احتمال می رود که تا پایان سال مالی جاری تعدیل مثبتی در سود هر سهم را محقق نماید.

وی از افزایش سرمایه دو مرحله ای شرکت ایران ارقام خبر داد و گفت: براساس بررسی های به عمل آمده اولین مرحله اجرای افزایش سرمایه “مرقام” تا پایان سال مالی جاری از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران انجام خواهد گرفت و مرحله دوم افزایش سرمایه نیز در سال ۹۴ در دستورکار قرار می گیرد.

طیبی، روند نوسانات سهام “مرقام” در چند وقت اخیر بازار سهام را منطقی توصیف کرد و یادآور شد: در حال حاضر شرکت ایران ارقام به عنوان شرکت دانش بنیان و با داشتن سویچ بانکی اختصاصی، عملیات بانکی چند بانک کشور را مدیریت می نماید. که این امر نیازمند اجرای طرح های توسعه ای و افزایش فعالیت در جهت بازاریابی و ارتقای نرم افزارهای موجود در شرکت است.

سرپرست حسابداری مشتریان و اعتبارات ایران ارقام در پایان یادآور شد: موفقیت های ذکر شده در حالی اتفاق افتاده است که شاهد اعمال تحریم های مختلف می باشیم و امید است با انجام توافقات و تعاملات، این موفقیت ها بیش از پیش شود.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*