خانه / بورس و سهام / تعدیل مثبت ۴۰۰ درصدی سود پگاه آذربایجان غربی “غشاذر” و افزایش سرمایه ۷۵ درصدی

تعدیل مثبت ۴۰۰ درصدی سود پگاه آذربایجان غربی “غشاذر” و افزایش سرمایه ۷۵ درصدی

شرکت پگاه آذربایجان غربی، در حالی پیش بینی درآمد سود هر سهم منتهی به پایان اسفند ماه سال ۹۴ را ۲۵ ریال برآورد کرده که این رقم نسبت به آخرین سود برآوردی سال مالی جاری شرکت در عملکرد ۹ ماهه با تعدیل مثبت ۴۰۰ درصدی مواجه شده است.

در همین ارتباط، مدیر مالی شرکت پگاه آذربایجان غربی در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز عمده دلایل اعلام تعدیل مثبت با اهمیت شرکت را در راستای راه اندازی خط تولید جدید آبمیوه و فروش بیشتر محصولات عنوان کرد و اظهار داشت: همزمان با افزایش ظرفیت تولید با راه اندازی خط تولید جدید، محصولات “غشاذر” در سال آتی با افزایش نرخ ۱۵ درصدی به فروش خواهند رسید که این افزایش نرخ های فروش در پیش بینی درآمد سال ۹۴ نیز لحاظ شده است.

زارع از افزایش سرمایه ۷۵ درصدی شرکت از محل آورده نقدی سهامداران خبر داد و افزود: در حال حاضر، سهامدار عمده “غشاذر” اقدام به ورود سرمایه جدیدی به شرکت کرده که مبلغ فوق در راستای حمایت از شرکت و تأمین نقدینگی به منظور راه اندازی خط تولید جدید برای افزایش سرمایه ۷۵ درصدی شرکت لحاظ خواهد شد.

وی در پایان یادآور شد: در صورت دریافت مجوز از سازمان بورس تا پایان سال جاری، شرکت مراحل اجرایی لازم برای افزایش سرمایه را در سال آینده در دستورکار قرار خواهد داد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*