خانه / آخرین اخبار / درمان نوزاد جوانترین پدر ایرانی رایگان شد‌ + عکس

درمان نوزاد جوانترین پدر ایرانی رایگان شد‌ + عکس

رئیس بیمارستان پیامبر اعظم (ص) کرمان گفت: هزینه‌های درمان علی اصغر فرزند جوان‌ترین پدر ایران رایگان است.

محمد فخر اظهار داشت: در بیمارستان پیامبر اعظم (ص) کرمان کمک به بیمارانی که به لحاظ مالی دچار مشکل هستند روالی طبیعی است و همواره سعی می‌شود با شناسایی این موارد از طریق مددکاری مشکل آن‌ها رفع شود.

جوانترین مادر جوانترین پدر

وی با اشاره به بستری شدن علی اصغر دو ماهه در این بیمارستان ادامه داد: با توجه به اینکه پدر این کودک جوان‌ترین پدر ایران بوده و به لحاظ مالی دچار مشکل است هزینه‌های درمانی وی در این بیمارستان رایگان خواهد بود.

رئیس بیمارستان پیامبر اعظم (ص) کرمان علت بستری شدن علی اصغر در بیمارستان را عفونت تنفسی عنوان و تصریح کرد: ابتدا این کودک در یکی دیگر از بیمارستان‌های شهر کرمان بستری می‌شود که بعد از بهبود ترخیص و به منزل منتقل می‌شود اما بعد از گذشت دو روز حال وی بد شده و این بار کودک در بیمارستان پیامبر اعظم (ص) بستری می‌شود.

جوانترین مادر جوانترین پدر

فخر با اشاره به اینکه علی اصغر شش روز در این بیمارستان بستری بوده و تحت مداوا قرار گرفته است، افزود: براساس گفته‌های دکتر رضایی فوق تخصص نوازادان که پزشک معالج وی است این بیمار فردا از بیمارستان مرخص می‌شود.

وی در خصوص مشکل قلبی علی اصغر نیز گفت: این تشخیص در بیمارستان دیگری داده شده بود که بعد از بررسی پزشکان ما این مورد رد شد و تنها مشکل وی عفونت ریوی است که با معالجات صورت گرفته رو به بهبود بوده و در حال حاضر از حال عمومی خوبی برخوردار است.(مهر)

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*