خانه / آخرین اخبار / اسطوره پوشالی داعشی‌ها از میدان به در شد + عکس

اسطوره پوشالی داعشی‌ها از میدان به در شد + عکس

اسطوره پوشالی داعش که یکی از مهمترین ستون‌های این گروهک تروریستی به حساب می‌آمد با جراحت‌های عمیقی که برداشته از میدان به در شد.

 عمر چچنی عمر الشیشانی شکست داعش جنایات داعش اخبار داعش
عمر چچنی که در درگیری های شهر مرزی عین العرب ترکش های زیادی به بدنش اصابت کرد و از ناحیه لگن به شدت مجروح شد از میدان به در شده و دیگر توان مبارزه ندارد.

داعش خبر مجروح شدن او را با تمام توان مخفی کرد و فقط تعدادی از اعضای داعش که شاهد مجروح شدن او بودند از این خبر آگاه هستند.

یک منبع آگاه به نشریه الاخبار لبنان گفت: هنگام مجروح شدن این تروریست، به دلیل شدت درگیری ها امکان انتقال وی به مرکز درمانی وجود نداشته است.

عمر چچنی عمر الشیشانی شکست داعش جنایات داعش اخبار داعش

این شخص که در صف تروریست ها می جنگید و اکنون از داعش جدا شده و به روستای خود در حومه حلب بازگشته است می گوید، پس از مجروح شدن چچنی به ما گفتند که جراحت او شدید نیست و او در قید حیات است و بعد از مدت کوتاهی برای فرماندهی درگیری ها باز می گردد.

وی می افزاید: در ابتدا از ما خواستند برای حفظ مسیر درگیری ها این خبر را افشا نکنیم و پس از مدتی که ابهامات درباره وضعیت سلامتی و زمان بازگشت چچنی زیاد شد، این درخواست ها تبدیل به تهدید شد.

این عضو سابق داعش خاطرنشان کرده که اخبار متناقضی درباره وضعیت چچنی وجود دارد؛ برخی معتقدند او مرده است و شماری دیگر می گویند که زنده است اما توان حرکت ندارد.

«تارخان باتیران شویلی» معروف به عمر چچنی از مهمترین نام هایی است که در جنگ سوریه مطرح شد.

عمر چچنی عمر الشیشانی شکست داعش جنایات داعش اخبار داعش

وی از اتباع گرجستان است که اواخر سال ۲۰۱۱ از طریق مرز ترکیه وارد سوریه شد و به زعم خود قصد داشت علیه روس ها و هم پیمان بعثی آنها که در کافر بودن دست کمی از کمونیست ها ندارد جهاد کند.

چچنی در مارس ۲۰۱۳ گروه موسوم به «ارتش مهاجرین و انصار» را تشکیل داد و به عمر قفقازی معروف شد اما خودش این نام را به عمر چچنی تغییر داد.(العالم)

عمر چچنی عمر الشیشانی شکست داعش جنایات داعش اخبار داعش

یک نظر ثبت شده

  1. یادمه چند سال قبل که روسیه با چچنها وارد جنگ شده بود روزنامه منتسب به بسیجی های ایران در برابر روسها موضع گرفته بود و نیروهای روسی رو ارتش دوزخی قلمداد کرده بود که برادران مسلمان چچنی رو داره سرکوب میکنه . این هم از برادران مسلمونتون بسیجی ها .

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*