خانه / سیاسی / ریاست جمهوری / سخنرانی خاتمی و هاشمی در فیلم انتخاباتی حسن روحانی

سخنرانی خاتمی و هاشمی در فیلم انتخاباتی حسن روحانی

اولین مستند تبلیغاتی ‘حسن روحانی’، یكی از نامزد های یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تحت عنوان ‘این بهاری است كه در پشت زمستان مانده است’ پخش شد.
به گزارش ایرنا، در این مستند كه شب سه شنبه(۱۴ خرداد) از شبكه یك سیما پخش شد، به سوابق روحانی و فعالیت های او قبل و بعد از انقلاب اشاره شد.
روحانی در این فیلم مستند با اشاره به شعارهایش برای دولت احتمالی خود گفت: هم اكنون ما در دوران زمستان فرهنگ، اقتصاد و سیاست كشور قرار داریم.
نمایش قسمتی از صحبت های حضرت آیت الله  خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی در حمایت از عملكرد هسته ای روحانی از جمله بخش های این فیلم مستند بود.
اشاره به فعالیت های روحانی در زمان حضور او در شورای عالی امنیت ملی و پخش قسمتی از صحبت های هاشمی رفسنجانی و سید محمد خاتمی در تایید عملكرد این نامزد یازدهمین دوره  انتخابات ریاست جمهوری از دیگر قسمت های این مستند بود.
در این مستند كه توسط ستاد انتخاباتی حسن روحانی تهیه شده بود گوشه هایی از گذشته روحانی و خدمات او به جمهوری اسلامی به نماش درآمد.
روحانی در این مستند گفت كه دولت تدبیر و امید پس از به روی كار آمدن شعار آشتی ملت ایران با سیار كشورهای دنیا را در پیش خواهد گرفت.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*