خانه / بورس و سهام / افزایش سرمایه شرکت نفت پارس “شنفت” در مسیر ثبت

افزایش سرمایه شرکت نفت پارس “شنفت” در مسیر ثبت

براساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده شرکت نفت پارس که در تیر ماه سال جاری برگزار شد شرکت فوق افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی و سود انباشته سهامداران را به ثبت رساند.

در همین ارتباط، رییس سهام شرکت نفت پارس در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز با اشاره به اینکه شرکت از مرداد ماه سال جاری با تغیرات متوالی مدیریتی مواجه شده است، اظهار داشت: از دلایل عمده تأخیر ثبت افزایش سرمایه “شنفت” در راستای تغییرات متعدد مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره بوده و اکنون مدارک ثبت افزایش سرمایه شرکت به منظور تأیید و اجرایی شدن تا پایان سال جاری به اداره ثبت ارسال شده است.

باقر سبزواری با اشاره به اینکه شرکت نفت پارس تا پایان سال مالی جاری به طور کامل بودجه برآوردی خود را پوشش خواهد داد، یادآور شد: تاکنون اقدامات مؤثری در نحوه افزایش فروش محصولات “شنفت” از سوی مدیر عامل جدید انجام شده به گونه ای که در حال حاضر، بیش از برنامه های برآوردی برای اسفند ماه پیشرفت داشته ایم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در صورت تداوم عملکرد حال حاضر شرکت نفت پارس، احتمال می رود که شرکت در سال مالی ۹۴ با تعدیل مثبت سود نیز مواجه گردد.

شایان ذکر است، شرکت نفت پارس بودجه برآوردی سال مالی ۹۴ را یک هزار و ۳۶۷ ریال پیش بینی کرده در حالیکه بودجه برآوردی سال جاری شرکت نیز یک هزار و ۳۶۴ ریال می باشد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*