خانه / حوادث / پدرِ یک دانش آموز لرستانی، معلم و پسرش را با هم کتک زد!

پدرِ یک دانش آموز لرستانی، معلم و پسرش را با هم کتک زد!

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان با تایید ضرب و شتم دبیر ریاضی توسط یکی از اولیای دانش آموزان گفت: پدر این دانش آموز که مدیر یکی از بخش‌های دولتی بوده است هم اکنون از کار برکنار شده و در بازداشت به سر می‌برد.

علی قربانی، رئیس روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان در گفت و گو با آنا با تایید ضرب و شتم مجید قراوند، دبیر ریاضی، توسط یکی از اولیای دانش آموزان در یکی از دبیرستان‌های کوهدشت لرستان اظهار کرد: دانش‌آموز مذکور در درس ضعیف بوده است و معلم درخواست کرده بود پدر وی به مدرسه مراجعه کند تا در جریان وضعیت فرزندش قرار گیرد.

وی افزود: پدر وقتی به مدرسه آمده ابتدا فرزندش و سپس معلم مذکور را مورد ضرب و شتم قرار داده است اما خبر به کما رفتن معلم صحت ندارد.

قربانی تصریح کرد: پدر این دانش آموز که مدیر یکی از بخش‌های دولتی بوده است هم اکنون از کار برکنار شده و در بازداشت به سر می‌برد.

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان بیان کرد: دستورالعمل حمایت از معلم‌ها باید از سوی وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شود.

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. از یک لر بیش از این انتظار نداریم

    • خفه شو…بیشعور دلیل نمیشه اگه یک نفر یه اشتباه کرد بقیه شما اینطور بگین؟؟؟؟ کاش مینوشتین مال کدوم قومیت هستین تاشرح حالتونو بگم سارا … لطفا متنمو کامل نشون بدین چون حرف این خانم هم توهینه و شما نوشتین که توهین رو درج نمیکنین..‌.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*