خانه / آخرین اخبار / بازداشت عامل کشتار وحشیانه اسپایکر با آرایش زنانه + عکس

بازداشت عامل کشتار وحشیانه اسپایکر با آرایش زنانه + عکس

یکی از عناصر کشتار پایگاه هوایی اسپایکر عراق هنگام فرار از تکریت دستگیر شد. نیروهای امنیتی این جنایتکار را که با آرایش غلیظ قصد فرار از تکریت را داشت دستگیر کردند.
عکس داعش جنایات داعش جلاد داعش اخبار داعش
 “فاهم رباح التکریتی” یکی از عوامل اصلی کشتار پایگاه هوایی اسپایکرعراق (کشتار حدود ۱۷۰۰ دانشجوی نظامی) در تکریت دستگیر شد.

نیروهای امنیتی این جنایتکار را که با آرایش غلیظ قصد فرار از تکریت را داشت دستگیر کردند.
طی ماهها اخیر دهها نفر دیگر از عوامل این جنایت هولناک دستگیر شده‌اند و برای شماری دیگر حکم دستگیری صادر شده و این افراد ممنوع السفر شده‌اند. ضمن اینکه اموال منقول و غیر منقول آن‌ها مصادره شده است تا ناچار شوند خود را تسلیم مقامات امنیتی کنند.
۱۷۰۰ دانشجو که در پایگاه هوایی اسپایکر استان صلاح الدین عراق دوره آموزشی خود را می‌گذراندند، خرداد امسال مورد هجوم گروه تروریستی داعش قرار گرفتند و در اقدامی وحشیانه قتل عام شدند.
عکس داعش جنایات داعش جلاد داعش اخبار داعش
همه آن‌ها زیر ۲۲ سال بودند و هنوز دوران آموزشی خود را به طور کامل طی نکرده بودند که به صورت غافلگیرانه‌ای به اسارت درآمدند که برخی گزارش‌ها از اعدام تمامی آنان حکایت دارد و برخی گزارش‌ها نیز حاکی از آن است که هنوز تعدادی از آنان در اسارت داعش به سر می‌برند.

عکس داعش جنایات داعش جلاد داعش اخبار داعش

عکس داعش جنایات داعش جلاد داعش اخبار داعش

بعضی شاهدان و اهالی بومی منطقه می‌گویند، آن‌ها مسلح نبودند و هنگامی که نیروهای داعش بالای سرشان رسیدند، نمی‌دانستند چه اتفاقی افتاده است.
گفته می‌شود، افرادی در عشایر منطقه، مسئولان محلی استان صلاح الدین و فرماندهان نظامی، خیانت کرده و با تروریست‌های داعش در کشتار دانشجویان همکاری کرده‌اند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*