خانه / حوادث / اقدام بی شرمانه خواستگار ناکام با دختر مورد علاقه‌اش

اقدام بی شرمانه خواستگار ناکام با دختر مورد علاقه‌اش

مردی جوان که پس از شنیدن جواب رد از خانواده دختر مورد علاقه اش، اقدام به انتشار تصاویر خصوصی و خانوادگی وی در فضای مجازی کرده بود، توسط پلیس فتای شهرستان سقز استان کردستان دستگیر شد.
فرمانده انتظامی شهرستان سقز در تشریح این خبر بیان داشت: در پی ارجاع یک فقره پرونده به پلیس فتای شهرستان سقز با موضوع هتک حیثیت و نشر اکاذیب در فضای مجازی، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران آن پلیس قرار گرفت.
سرهنگ “جمال سلمانی” افزود: در تحقیقات انجام شده از شاکی پرونده مشخص شد، اخیرا فردی ناشناس با ایجاد صفحه ای در یکی از شبکه های اجتماعی، عکس های دختر و سایر اعضای خانواده وی را در فضای مجازی منتشر نموده است.
وی ادامه داد: با توجه به حساسیت های موجود، بدون فوت وقت پیگیری پرونده در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت و با انجام اقدامات فنی و تخصصی، عامل انتشار دهنده این تصاویر در شهرستان سقز شناسایی و دستگیر شد.
فرمانده انتظامی سقز اضافه کرد: متهم که مردی جوان است، در جریان تحقیقات فاش کرد به دختر خانواده شاکی علاقمند بوده و از وی خواستگاری کرده است، اما با توجه به مخالفت خانواده او، برای گرفتن انتقام و همچنین تحت فشار قرار دادن خانواده مذکور، اقدام به انتشار تصاویر خصوصی اعضای خانواده کرده است.
این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: در پایان تحقیقات با تکمیل پرونده، متهم با دستور مقام قضایی و به اتهام هتک حیثیت و انتشار تصاویر خصوصی در فضای مجازی روانه زندان شد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*