خانه / بورس و سهام / گزارش عملکرد ۹۳ پالایش نفت تهران، پالایش نفت بندر عباس، پالایش نفت تبریز

گزارش عملکرد ۹۳ پالایش نفت تهران، پالایش نفت بندر عباس، پالایش نفت تبریز

لحظاتی پیش گزارش مالی شرکت های پالایش نفت تهران، پالایش نفت بندر عباس، پالایش نفت تبریز بر روی سایت اطلاع رسانی کدال نشست.

این شرکت ها درحالی اقدام به ارائه اطلاعات بر روی سایت کدال نمودند که شرکت پالایش نفت بندر عباس با چهار فرض و شرکت پالایش نفت تبریز با دو فرض اقدام به ارسال اطلاعات مالی خود نموده اند.

بنا بر این گزارش شرکت پالایش نفت تهران در حالی با سرمایه جدید ۳٫۶۸۰٫۳۰۲ میلیون ریالی سود ۵۲۷ ریالی به ازای هر سهم را اعلام نموده که در ۹ ماهه سال ۹۳ موفق به پوشش ۳۰۴ ریالی به ازای هر سهم شده است.

بر این اساس پیش بینی عملکرد سال مالی ۹۳ این شرکت در مقایسه با عملکرد واقعی سال مالی قبل حاکی از کاهش ۶۰ درصدی سود خالص این شرکت می باشد.

همچنین شرکت پالایش نفت بندر عباس طی ارائه ۴ پیش فرض اقدام به انتشار اطلاعات نموده به طوری که این شرکت قیمت های اعلام شده پلاتز قبل از کسر ۲۶ درصد سهم صندوق توسعه ملی را ۹۶۴ ریال و قیمت های اعلام شده پلاتز پس از کسر ۲۶ درصد سهم صندوق توسعه ملی را ۶۵۲ ریال اعلام کرده است، همچنین این شرکت سود خود بر مبنای قیمت های اعلام شده پالایش و پخش قبل از کسر ۲۶ درصد سهم صندوق توسعه ملی ۷۱۳ ریال و پس از کسر ۲۶ درصد ذکر شده ۴۱۷ ریال اعلام کرده است.

شبریز نیز سود خود را بر اساس نرخ های ارسالی پالایش و پخش ۳۳۴ ریال و بر اساس نرخ های ادعایی  ۲۴۱۸ ریال اعلام نموده است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*