خانه / آخرین اخبار / چاپ عکس جسد پرویز دهداری ، مربی پرسپولیس دردسر ساز شد

چاپ عکس جسد پرویز دهداری ، مربی پرسپولیس دردسر ساز شد

علی عالی درباره انتشار تصویر جسد پرویز دهداری در غسالخانه روی جلد نشریه دنیای فوتبال شش موضوع را مطرح کرد تیتر آنها از این قرار بود:
۱- خانواده آقای دهداری و به خصوص دختر ایشان که از طریق آقای مانوسی فر این ارتباط برقرار شد، با انتشار عکس نه تنها مخالفت نکرد بلکه از نگاه ژورنالیستی تحلیل کردند و با بزرگ منشی این موضوع را پذیرفتند که بی نهایت قدردان این درجه از صبوری، مدارا و انتقاد پذیری ایشان هستم.
عکس پرویز دهداری سوابق علی عالی جنجال ورزش بیوگرافی پرویز دهداری

جایی که ملت ایران پیشروتر از ایشان بودند…

۲- این عکس برای شماره نوروز خیلی تلخ نیست فکر می کنم در طول تاریخ مردم ایران هیچوقت به اندازه سال ۹۳ به لطف موبایل و ماهواره و اینترنت، قتل و خونریزی ندیدند.

۳- اصلاً چیزی مانده که کسی را تکان بدهد؟ به نظرتان این جامعه کمی – فقط کمی – مشکوک به تظاهر به خواب نیست؟

۴- فقط انتشار این عکس غیراخلاقی است؟ اگر اینطور است سرمان را پائین می اندازیم و دست دعا و شکرمان را بالا می بریم که چقدر «همه چی آرومه» و ما غافل بودیم.

عکس پرویز دهداری سوابق علی عالی جنجال ورزش بیوگرافی پرویز دهداری

۵- به شخصه از مرگ، غسالخانه و بوی کافور می ترسم.

اما آیا ترس فردی من باید روی کار حرفه ای ام اثر بگذارد تا مرگ را انکار کنم؟

۶- این تصویر روی جلد اقدامی دیگر علیه چپ ها نیست. چپ ..راست … اصلاح طلب …اصولگرا … بسیاری از این تقسیم بندی ها بستگی به نگاه شما دارد. وقتی قلیچ خانی را روی جلد مجله زدیم از دو طرف محکوم شدیم؛ این جلد شما زنده کردن چپ هاست و محکوم می‌گردد!

عکس پرویز دهداری سوابق علی عالی جنجال ورزش بیوگرافی پرویز دهداری

پرویز دهداری (متولد ۱۲ فروردین ۱۳۱۲ – درگذشته ۳ آذر ۱۳۷۱) بازیکن و مربی سابق فوتبال اهل ایران است.

او از جمله کسانی بود که اخلاق را بر ورزش مقدم می‌دانست و همین خلق و خو بود که اهالی ورزش او را معلم اخلاق خطاب می‌کردند.

او بارها هدایا و جوایز دولتی را رد کرد و پیشکش‌هایی نظیر خانه و اتومبیل را نمی‌پذیرفت. مربی اسبق تیم ملی در سال ۱۳۷۱ به دلیل عارضه کلیوی درگذشت. از وی دو فرزند به نام های شاهین و شیدا به جای مانده‌است و همسر وی نیز در سال ۱۳۸۱ در پی سرطان در گذشت.

همه ساله مراسم بزرگداشت پرویز دهداری در شهر آبادان برگزار می‌شود و یک خیابان در شهر آبادان که استادیوم ورزشی تختی آبادان در آن قرار دارد بنام او بلوار پرویز دهداری نامگذاری شده است.

یک نظر ثبت شده

  1. مرگ هیچ کس را نمی شناسد وحضرت اعزرائیل با هیچ کس قوم وخویش نیست فقط ما می مانیم با اعمالمان ان اکرمکم عندالله اتقاکم نهشغلکم نه فوتبالیستکم ونه هیچ چیز دیگر جایگاه تمام آنهابستگی به این داره که چطوری از این موقعیتی که خداوند عزوجل برایشان بوجود آورده بود استفاده کردند آیا عمرشان را در راه خدا خرج کردند یا عمرشان چراگاه شیطان شد وسلام

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*