خانه / اخبار داغ / سحر قریشی: عاشق آرایش و زیبایی ام ، مردم به من میگفتند خجالت نمیکشی؟!+ عکس

سحر قریشی: عاشق آرایش و زیبایی ام ، مردم به من میگفتند خجالت نمیکشی؟!+ عکس

سحر قریشی را جزو خوش شانس ترین بازیگران زن باید دانست چرا که با همان نقش اولش توانست یک شبه ره صد ساله را طی کند و به یک بازیگر چهره بدل شود هر چند که حاشیه ها روند موفقیت او را گاهی کند و حتی متوقف کردند اما او سعی داشته این حاشیه ها را از خودش دور کند و بر این باور است که هواداران واقعی اش، مرز بین «حاشیه و واقعیت» را به خوبی درک می کنند. با سحر در مورد زیبایی و تاثیرگذاری آن روی روحیه اش گپی زدیم، سوالی است که خیلی ها دوست داشتند از زبان سحرخانم بشنوند.

همسر سحر قریشی عکس زیبا سحر قریشی عکس جذاب سحر قریشی شوهر جدید سحر قریشی خانواده سحر قریشی اینستاگرام سحر قریشی ازدواج سحر قریشی

شیفته آراستگی هستم

از اینکه برای زیبایی و آراستگی ام زمان صرف کنم بسیار لذت می برم و زمانی که درگیر آن می شوم، روحیه ام تغییر می کند و انرژی از دست رفته ام را پیدا می کنم. به همین خاطر در زمانی که حالم خوب نیست سعی می کنم برای ظاهرم وقت بیشتری را صرف کنم.

دلبستگی من به محیط آرایشگاه

من عاشق محیط آرایشگاه هستم و آرامش زیادی را از این محیط می گیرم، گاهی که بی دلیل دلشوره دارم به آرایشگاه می روم و با یک مانیکور یا براشینگ ساده یا تغییر رنگ مو حالم را عوض می کنم. آراستگی جزوی از یک زن است و خانم ها باید همیشه به این موضوع اهمیت دهند. با وجود اینکه گاه پیش می آمد به لحاظ مالی هم در شرایط خوبی به سر نمی بردم اما از رفتن به آرایشگاه دریغ نمی کردم چون می دانستم که رفتن به آنجا باعث تقویت روحیه ام می شود.

همسر سحر قریشی عکس زیبا سحر قریشی عکس جذاب سحر قریشی شوهر جدید سحر قریشی خانواده سحر قریشی اینستاگرام سحر قریشی ازدواج سحر قریشی

ذات زن و زیبایی

آدم ها، وقت هایی که دل تنگ هستند به یک سمتی پناه می برند و از آنجایی که ذات زن با زیبایی گره خورده است به همین خاطر وقت هایی که به لحاظ روحی دچار خلاء شده است دوست دارد که زیبایی اش را افزون کند. نحوه آفرینش آنها به گونه ای است که به زیبایی گرایش بیشتری دارند و پرداخت به این مقوله روح آنها را آرام می کند و انرژی زیادی را به آنها می دهد، به همین خاطر افرادی که در زمینه هنر و تجارت در تمام دنیا فعالیت می کنند، سعی دارند سلیقه زنانه را در طراحی و تولید محصول شان لحاظ کنند چون می دانند وقتی نظر آنها را تامین کنند و توجه آنها به سمت شان جلب شود، احتمال موفقیت شان بالا می رود.

فکر نمی کنم این موضوع ساده، احتیاجی به پنهان کاری داشته باشد چون شما هر چقدر که با مردم صادق تر باشید، آنها بیشتر حرف هایتان را باور می کنندو متوجه می شوند شما چیزی برای پنهان کردن برای آنها ندارید و ازت اینکه حس واقعی تان را بدون پنهان کاری با آنها در میان می گذارید، خوشحال می شوند.

مردم از صداقت خوشحال می شوند

مردم بیش از هر چیزی از صداقت خوشحال می شوند، از اینکه می بینند جنس زندگی هنرمندشان شبیه به خودشان است با او بیشتر همذات پنداری پیدا می کنند و وقتی شما با این موضوع خوشحال می شوید چه لزومی دارد به دروغ چیزی دیگری را بگویید تا مبادا دیگران شما را به ساده انگاری متهم کنند. حتی اگر چنین اتهامی وجود داشته باشد، باز هم نباید به خاطر ترس، صداقت را پنهان کرد.

همسر سحر قریشی عکس زیبا سحر قریشی عکس جذاب سحر قریشی شوهر جدید سحر قریشی خانواده سحر قریشی اینستاگرام سحر قریشی ازدواج سحر قریشی

از بچگی شیفته بازیگری بودم

علاقه من به بازیگری به قبل از ورودم به مدرسه باز می گردد. از همان دوران، وقتی که کارتون نگاه می کردم، شخصیت های کارتونی را تقلید می کردم، در همان زمان کودکیم، همه می گفتند که سحر تو روزی هنرپیشه می شوی. وقتی به دوران دبیرستان رسیدم وارد حیطه تئاتر شدم و بعد از آن هم که پایم به کارهای تصویری باز شد.

باور نمی کنند عمل زیبایی انجام نداده ام

«بعضی ها به من می گویند در مورد جراحی زیبایی صادقانه رفتار نکردم و اعتراف نمی کنم که دست به عمل جراحی زده ام.» برای من طرز فکر این عده جالب است اما بعید نیست؛ چون در شرایطی که بسیاری از خانم ها دست به جراحی زیبایی می زنند، این طرز فکر وجود دارد که هر کسی که بینی کوچک یا گونه های برجسته ای دارد حتما به جراحی متوسل شده است.

پیش تر هم به این موضوع اشاره کردم که من هیچ جراحی روی صورتم انجام ندادم. تنها یک بار تزریق لب انجام دادم که خیلی زود هم از انجام این کار پشیمان شدم و ژل را از لبم خارج کردم. برای گواه این موضوع حتی عکس های مربوط به دوران کودکی ام را هم منتشر کردم اما خب، برخی ها همچنان اصرار دارندکه بگویند من عمل زیبایی انجام دادم.

از این موضوع ناراحت نمی شوم اما دلم می گیرد از اینکه ما پیرامون موضوعی، بدون اینکه تحقیقات کافی انجام دهیم، قضاوت می کنیم و دوست داریم همه چیز را با زاویه دید خودمان مورد بررسی قرار دهیم و برداشت هایمان هم در این مورد بسیار سطحی است … اما با این حال فکر می کنم آنهایی که مخاطبان جدی هستند و حاشیه برایشان چندان اهمیتی ندارد، حقیقت را بهتر از هر کس دیگری درک کردند.

همسر سحر قریشی عکس زیبا سحر قریشی عکس جذاب سحر قریشی شوهر جدید سحر قریشی خانواده سحر قریشی اینستاگرام سحر قریشی ازدواج سحر قریشی

از عکس خانوادگی می ترسم

متاسفانه برخی از بازیگران زن ایران با مشکلات بسیاری مواجه هستند که عمده ترین آن به عکس های شخصی شان بازمی گردد چرا که متاسفانه برخی از عکس هایی که ما با اعضای خانواده یا اقوام مان که در سال های قبل گرفتیم، بنا بر بی احتیاطی فردی ممکن است سر از فضای مجازی دربیاورد و آن وقت ما در این میان باید پاسخگو باشیم، به همین خاطر در طول مدت اخیر من حتی از گرفتن عکس با اعضای خانواده ام هم پرهیز می کنم.

در دوران کودکیم واقعا شیطون و پر جنب و جوش بودم، حتی یک لحظه هم در خانه بند نمی شدم، رفتارم بیشتر شبیه پسرها بود؛ به همین خاطر مدام با ورزش هایی نظیر فوتبال و اسکیت سرم را گرم می کردم. همه دوستان و آشنایان به پدر و مادرم می گفتند سحر اشتباهی دختر شده است! (می خندد)

همسر سحر قریشی عکس زیبا سحر قریشی عکس جذاب سحر قریشی شوهر جدید سحر قریشی خانواده سحر قریشی اینستاگرام سحر قریشی ازدواج سحر قریشی

به من می گفتند خجالت نمی کشی!

مردم با نقش هایی که بازی می کنیم حسابی درگیر می شوند و آن را باور می کنند. حس باورپذیری آنها واقعا جالب و خوشایند است. هیچ وقت یادم نمی رود، سال ها قبل وقتی که در سریال دلنوازان بازی می کردم مردم وقتی من را در کوچه و خیابان می دیدند مرا مورد نصیحت قرار می دادند یا به من می گفتند: «خجالت نمی کشی به همسرت نمی رسی!» این حرف ها از سویی خوشایند بود اما از سویی برایم سوال برانگیز بود که چطور مردم تا این حد درگیر نقش یلدا شدند؟

خانواده سبز – شهناز ولی پور

۴۱ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. من اول که اومدی بودی فکر می کردم آرایشگر هستی!؟

 2. ماشالاه چه ….. هایی!!!؟؟؟

 3. یک خالی بنده دیگه………..

 4. شبیه افاغنه هست با این همه ارایش .
  چهره اش شبیه دختر دهاتی هاست . اصلا شیک نیست بی اتیکته

 5. همون به درد مو جمع کنی تو سالن آرایش می خوری.

 6. تازه به دوران رسیده

 7. kheyli khojgele vaghean dosesh daram

 8. چیه لجتون میگیره که خودتون به جایی نرسیدین ؟؟؟ این خانومایی که از خانومای دیگه ایراد بیخودی میگیرن از نتونم بینیشونه

 9. هرچی هست عمل نکرده و قیافش بهتر از نیلوفر کمبودیه خخخخخخ،بدون عمل خوشگله

 10. منم دوستدارم بازیگربشم خیلی عاشق بازیگری هسم .خانم قریشی من خیلی دوستدارم ویکی ازپرطرفداران شماهسم مبشه کاری کردمن بازیگربشم؟

  • الان سحر جوابتو میده ….یه دیقه وایسا دستش بنده

  • ببین فرشته باید شرایطشو داشته باشی..اولاً برا هر درخواستی آماده باشی..بعد کلا همه جا سلفی بگیری..الکی بری موسسات خیریه..لوازم آرایشیت همیشه دم دست باشه..بی ظرفیت باشی..اگه این شرایطو داری بفرما تو گود….خخخخخخ

 11. خیلی دوستدارم بازیگربشم خواهشان کمکم کنیدخانم قریشی

 12. اینکه میگن ایشون در یک خانواده افغانی به دنیا اومدنسته؟ چهرش که خیلییییییی شبیه افعغانی هاست

 13. خانم قریشی شما زیبا ترین و بهترین بازیگر خانم ایران هستید و من در مورد شما دارم کتاب مینویسم و قبل از رفتن به لندن تا قبل از شروع سال ٩۵حتما به دستتون میرسونمش و خیلی خیلی دوستتون دارم .

 14. ن زیاد هم چنگی به دل نمیزنی با این همه ارایش

 15. امیر عجب خلی هستی تو .وای خدایا ترکیدم از خنده

 16. یک زن مسلمان حق نداره که بد حجاب و آرایش کرده وارد اجتماع بشه و حواس دیگران را بدزده به این بهانه که آرایش و زیبایی را دوست داره…آرایش باید در منزل باشه و فقط برای همسر…. عرایض این بازیگر را از وبلاگ پاک کنید…

 17. احساس میکنم ایشون بیشتر از هنر بازیگری به فکر شهرت است چیزی تو مایه های خودکم بینی

 18. انسان بایدبدون ارایش زیبا باشد

 19. بابا یه کلام بگو عقده ای هستم

 20. همتون حسودید بترکید بدبختا

 21. هر کسی خوشگلی رو دوس داره افرین دمت گرم

 22. داداش منم هروقت میبینش میگه شبیه افغانیاس.شوهرشم به افغانی میزد چهرش. وجود اینکه ارایشگر هس وترفند ارایشگری رو خوب بلده بدک نیس.هرکسی یه زیبایی برا خودش داره.ارایش ابرو وچشاشم پاک کنه تاببینیمش .به نظرمن کشیدن ابرو وارایش چشم ۸۰ذرصد قیافه رو تغییرمیده.درکل این خانومی که صراحتا حرف از ارایشش میزنه واقعا جای تاسف داره برا بازیگرای ایرانی که با وجود مسلمون بودنشون تا این حد جلب توجه میکنن.خانوم قریشی جلب توجهت افتخارنیس که علنیش میکنی.

 23. چهره جذاب و نازی داره ابروهاشم فوق العاده زیباست

 24. خانوما شما چرا ناراحت میشین اخه بابا هم ثحبوبه هم کارش خوبه و،…..بابا حسودی نکنین شماام میخاستین بازیکر میشدین حالا نخاستین خانوم قریشی شد تازه ب دوران رسیده….

 25. اینی که میگه عاشق آرایشه پس نباید نسبت به جهان سوم بودن کشورمون گلایه ای داشته باشه!

 26. یابو علفی ازپشتکوه

  بنام خداسلام علیکم ؛ نه تاج برسر شاهان ماند ؛ نه زیبایی به روی جوان ماند — نه گور نه گورستان ماند ؛ نه پایداری به رسم جهان ماند -این نیز بگذرد – التماس دعا

 27. به نظرم خوشگله

 28. خیلی جذابه ترکیب صورتش کلا بی عیبه همه چیزش عالیه

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*