خانه / آخرین اخبار / دعوای پسر قلعه نویی با پولاد کیمیایی

دعوای پسر قلعه نویی با پولاد کیمیایی

هوتن قلعه نویی شمشیر را برای پولاد کیمیایی از رو بست تا آقا پسرهای دو مرد سنتی هنر و فوتبال ایران رو در روی هم بایستند. فضای دعوا هم جایی نیست غیر از صفحه اینستاگرام!

همه چیز از پستی شروع شد که پولاد کیمیایی بعد از شنیدن خبر جدایی کارلوس کروش روی اینستاگرامش گذاشت. او همان حرف رایج این روزها را برای پستش برگزید. ماجرای مربی سنتی داخلی و این حرف ها ؛«تا کی سکوت کنیم و ببینیم برای پر کردن جیبشون از حق مردم می گذرند.شاید روزی برسه که کی روش ها مجبور نشن ایران رو ترک کنن. بعضی ها فقط شناسنامشون ایرانیه …» پولاد که پست های فوتبالی زیادی می گذارد و نشان داده از هواداران کارلوس است ته متنش را اینگونه تمام کرده بود :« شاید حالا امثال قلعه نویی ها احساس بزرگی کنن اما …»

همسر هوتن قلعه نویی همسر پولاد کیمیایی پسر قلعه نویی بیوگرافی هوتن قلعه نویی بیوگرافی پولاد کیمیایی

حرف های این آقازاده سینمایی که پدرش سال هاست برای فیلم های سنتی اش به شدت با انتقاد کارشناسان رسانه ای مواجه شده و خیلی ها سبک سنتی فیلم سازی او را از قیصر و گوزن ها به بعد ، تمام شده می دانند و سبک کارش را با قلعه نویی و علی پروین در فوتبال مقایسه می کنند و سنتی نامش می دهند ، حالا برای حرف هایش یک مدعی بزرگ پیدا کرده . هوتن قلعه نویی تنها پسر امیر قلعه نویی مربی استقلال. هوتن که به شدت بابایی است و امیر قلعه نویی بارها برای پسرش با اهالی فوتبال در افتاده و اصلا جنگ بزرگش با رسانه های ورزشی برای انعکاس حمله لیدرهای تیمش به یک طرفدار در کمپ تمرینی استقلال برای اعتراض به پسرش بود ، حالا به این توهین به پدرش حسابی کلافه شده. او که قدرت قلمی خوبی دارد و پیشتر هم در فیسبوکش بارها مطالبی در نقد منتقدان پدر نوشته بود ، این بار به پولاد کیمیایی تاخته و برایش می نویسد.

همسر هوتن قلعه نویی همسر پولاد کیمیایی پسر قلعه نویی بیوگرافی هوتن قلعه نویی بیوگرافی پولاد کیمیایی
این متن را سایت ستاره ها از صفحه هوتن قلعه نویی منتشر کرده است:« هیچی نمی تونم بهت بگم چون همین متنی که نوشتی معلومه از فوتبال هیچی نمی فهمی فقط یه چیزی از فالورها میشه فهمید چه شخصیتی داری . دوما قلعه نویی نه امیر خان قلعه نویی اوکی؟؟  تو همین متن ۴ تا غلط املایی داری!»

همسر هوتن قلعه نویی همسر پولاد کیمیایی پسر قلعه نویی بیوگرافی هوتن قلعه نویی بیوگرافی پولاد کیمیایی

این یک جنگ تمام عیار بین آقا پسرهاست! آقا پسرهایی که شانیت شان را از پدر می گیرند والبته پدران شان هم این روزها منتقدانی به شدت قدرتمند دارند. اگرچه پولاد فیلم های زیادی بازی کرده اما هیچ وقت یک سوپر استار مستقل از پدرش نشده و بازی هوتن هم فعلا به تیم شاهین کیش در دسته دوم باشگاه های کشور ختم می شود.

۳ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. اصلا پولادخان کیمیایی قابل مقایسه با پسربچه های مایه دار اینجوری نیستن.لطفا شان یک هنرمندو اینجوری پاییین نیاریید

  2. آخه پسر قلعه نوعی کجا قدرت قلمی خوبی داره آخه اینجور بچه هایی ک هنوز دهنشون بوی شیر میده رو چ به امثال پولاد کیمیایی

  3. والا همونو بگو یه جوری نوشتن قدرت قلم خوبی داره فک کردم چی نوشته حالا.ذرضم کیمیایی راس میگه دیگه زیر سایه کیروش بود که ما مقابل ارژانتین اونجوری بازی کردیم

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*