خانه / آخرین اخبار / تیراندازی به کاروان «راهیان نور» در شوش!

تیراندازی به کاروان «راهیان نور» در شوش!

فرماندار شهرستان شوش ایجاد هر گونه مزاحمت برای کاروان های راهیان نور در این شهرستان را تکذیب کرد و گفت:شایعه تیراندازی به سمت اتوبوس های راهیان نور در شوش کذب بوده و واقعیت ندارد.

شایعه تیراندازی به سمت کاروان راهیان نور در شهرستان شوش و منطقه عملیاتی فتح المبین روز یکشنبه در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی گسترش یافت.

رضا نجاتی افزود: تردد کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی فتح المبین و کرخه در شهرستان شوش در امنیت کامل و در فضایی با نشاط معنوی و استقبال گسترده راهیان نور در حال انجام است.

وی همچنین پیرامون اقدام چند تن از اراذل و اوباش و تیراندازی در آیین تشییع جنازه در شهر شوش در روز یکشنبه گفت: به دنبال تیراندازی هوایی چند نفر موتورسوار و با توجه به اعلام ممنوعیت این اقدام از سوی دستگاه قضایی، نیروهای انتظامی و امنیتی وارد عمل شده و این افراد موتورسوار تحت تعقیب قرار گرفتند.

فرماندار شوش بیان داشت: به دنبال عملیات تعقیب و گریز افراد مسلح موتور سوار توسط نیروهای انتظامی ، امنیتی و بسیج ، عده ای از اراذل و اوباش نیز در حمایت از افراد متخلف تحت تعقیب وارد صحنه شده و اقدام به پرتاب چوب و سنگ به سمت ماموران انتظامی کردند.

نجاتی با اشاره به متواری شدن این افراد در جنگل حاشیه رودخانه کرخه برای فرار از دست ماموران، از دستگیری هشت تن از اراذل و اوباش ساعتی پیش توسط ماموران انتظامی و امنیتی و بسیج خبر داد و گفت:سایر افراد متخلف نیز شناسایی شده و بازداشت خواهندشد.

وی همچنین از سرعت عمل دستگاه قضایی و تلاش نیروهای انتظامی، امنیتی و بسیج به خاطر شناسایی و دستگیری اراذل و اوباش تقدیر کرد.

کریم بابایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شوش نیز شایعه حمله به کاروان راهیان نور را تکذیب کرد و گفت:بازدید راهیان نور در امنیت کامل از مناطق عملیاتی فتح المبین و کرخه در حال انجام است.

شهر شوش در شمال استان خوزستان در فاصله ۱۰۰ کیلومتری اهواز مرکز استان خوزستان واقع است.

مناطق عملیاتی فتح المبین و کرخه در شهرستان شوش با آغاز سفرهای نوروزی میزبان کاروان های راهیان نور از سراسر کشور می باشد.

یک نظر ثبت شده

  1. کلا تو ایران از نظر…………. همه اراذل و اوباش به حساب میان جل الخالق

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*