خانه / حوادث / ۱۱ سال تجاوز جنسی و شکنجه زن بی گناه + عکس

۱۱ سال تجاوز جنسی و شکنجه زن بی گناه + عکس

میشل نایت درخانه وحشت کاسترو در کلیولند مورد ضرب و شتم و تعرض جنسی قرار گرفته بود و پس از ۱۱ سال، سال گذشته توانست از آن قتلگاه فرار کند.

واقعیت زندگی در آمریکا فیلم تجاوز جنسی عکس تجاوز جنسی زندگی در غرب اعتیاد جنسی

زنی به نام میشل نایت ۳۳ساله، که در آگوست ۲۰۰۲ زمانی که تنها ۲۱ سال سن داشت به گروگان مرد شیطان صفتی به نام آریل کاسترو در آمد.

میشل نایت در روز شنبه ۱۸ اکتبر ۲۰۱۴ یعنی تقریبا یک سال بعد از فرارش از خانه وحشت کلیولند و پس از یک سال معالجه روان درمانی در اولین مصاحبه زنده خود در اوهایو آمریکا این مطالب را بیان کرد:

– این اعتیاد جنسی کاسترو بود که او را برای یک دهه شکنجه و تجاوز جنسی قرار داده است نه این که او مردی باشد که بخواهد این اعمال وحشیانه را انجام دهد.

واقعیت زندگی در آمریکا فیلم تجاوز جنسی عکس تجاوز جنسی زندگی در غرب اعتیاد جنسی

– قربانی گروگان گیری کلیولند در ادامه گفت:‌ وقتی کاسترو بار اول به من تجاوز کرد در خصوص اعتیاد جنسی‌اش با من صبحت کرد و در آن زمان به من گفت که قصد دارد فقط برای مدت کمی من را در آنجا نگه دارد. من می‌دانستم که او دروغ می‌گوید اما چه کاری می‌توانستم بکنم؟

– نایت دائما گفته‌های کاسترو را تکرار می‌کرد: من یک بیمار جنسی هستم و کنترلی بر روی رفتار خود ندارم.

نایت در مصاحبه زنده خود در چاردون اوهایو شرح داد که چگونه معالجه روان درمانی که در این یک سال بر روی او صورت گرفته است به او این اجازه و  جرأت را داده است که حالا بتواند نام کاسترو را بلند صدا بزند وحتی مردی را که همه او را یک هیولا تصور می‌کنند، ببخشد.

نایت می‌گوید: اوایل از او متنفر بودم اما حالا دیگر توانایی این را دارم که او را به خاطر ۱۱ سال اسارت و تجاوز جنسی ببخشم. من نه تنها او را می‌بخشم بلکه او را به خاطر وحشتی که در این ۱۱ سال بر من تحمیل کرده است مقصر نمی‌دانم چراکه او یک بیمار بود و بیماری او موجب تمام این اتفاق‌های وحشتناک بود.

واقعیت زندگی در آمریکا فیلم تجاوز جنسی عکس تجاوز جنسی زندگی در غرب اعتیاد جنسی

نایت در اولین حضور عمومی زنده خود، در یک جمعیت ۳۰ نفره خطاب به کسانی که در موقعیت‌های مشابه او بودند، اظهار داشت:‌ من قوی بودم و توانستم حرکت کنم و  همین ایمان بود که من را یاری کرد تا نهایتا در ذهن خود کاسترو را ببخشم.

– اگر شما مورد تجاوز قرار گرفتید هیچ گاه منتظر کسی نباشید تا شما را نجات دهد، ممکن است عجیب به نظر برسد، اما هیچ کس به اندازه خودتان نمی‌تواند به شما کمک کند!

به گفته نایت آن مرد وحشتناک، کاسترو در این ۱۱ سال به صورت‌های خشونت آمیزی ۵ جنین را در شکم او از بین برده است.

میشل نایت حالا تمام خواسته‌اش این است که یک زندگی طبیعی داشته باشد و نمی‌خواهد به خاطر فرارش از خانه، وحشت کاسترو و ۱۱ سال اسارتش، مشهور شود. او فقط یک زندگی معمولی می خواهد.

کاسترو پس از دستگیر شدنش و بعد از طی چند جلسه دادگاه به ۱۰۰۰ سال حبس ابد در زندان محکوم شد. اما تنها پس از گذشت یک ماه از حبس در زندان خود را دار زد و به زندگی‌ کثیفش پایان داد.

میشل نایت حالا اسمش را به لیلی تغییر داده است و قدرت زندگی کردن را در خود می‌بیند. او به آشپزی، نقاشی، آواز خواندن  و کتابخوانی علاقه فراوانی دارد و از این پس مایل است که تمام رمان‌های استفان کینگ را مطالعه کند.

نایت در مورد ۱۱ سال اسارتش برای کسانی که ممکن است در  موقعیت مشابه او قرار گیرند، کتابی چاپ کرده است.

وی گفت: این ۳۹۱۱ روز اسارتش به او کمک کرده تا تصویر دقیقی داشته باشد از این که چه چیزی در این دنیا خوب است و چه چیزی بد.

یک نظر ثبت شده

  1. اول فکر کردم میخواد اونو ببخشه تا زندان نکشه !! اما بعد فهمیدم که کاسترو خودکشی کرده …. بخشش جای خود رو داره اما در این چنین مواردی هرگز .
    باید سالها در زندان بمونند و بپوسند .

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*