خانه / بورس و سهام / رشد ۶۴ درصدي پرتفوي بيمه دانا

رشد ۶۴ درصدي پرتفوي بيمه دانا

مديرعامل بيمه دانا از رشد ۶۴ درصدي پرتفوي اين شركت در سال گذشته خبر داد و با اشاره به افزایش ۹۲ میلیارد تومانی سرمایه شرکت گفت: سرمایه فعلی بیمه دانا به 102.5 میلیارد تومان رسیده که البته هدف ما تحقق ۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه بود که مورد موافقت سهامداران قرار نگرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهيم كاردگر  امروز در نشستي خبري با اشاره به تغيير اعضای هيئت مديره بيمه دانا در سال گذشته اظهارداشت: با توجه به اينكه اين بيمه يک شركت بورسي است، كسب سود هدفي مهم تلقي مي‌شود و براي تحقق اين هدف سه استراتژي طراحي شده كه اولين آن توجه به سرمايه انساني و ارتقاء اين حوزه بود.

مديرعامل بيمه دانا گفت: نظارت بر عملكرد زيرمجموعه از طريق سيستم‌هاي نرم‌افزاري يكي از اقدامات شركت در سال گذشته بوده كه توانسته سطح نظارت و مديريت مجموعه را بهبود بخشد.

وي اظهارداشت: افزايش شبكه فروش از ديگر اقدامات بيمه دانا در سال گذشته بود؛ با توجه به اينكه ۵۵ درصد از سهام شركت متعلق به سهام عدالت است و وظيفه تعاوني‌هاي سهامي كه شناسايي افراد بود به پايان رسيد، آنها را به نمايندگي بيمه دانا تبديل كرديم كه اين اقدام ۳۵ ميليارد تومان به درآمدهاي شركت اضافه كرد.

به گفته وي علاوه بر تبديل شعب تعاوني‌هاي سهام عدالت به نمايندگي بيمه دانا، مجوز تاسيس ۶ شعبه ديگر اخذ شده است.

كاردگر با بيان اينكه نسبت خسارت بيمه دانا با ۲۲ درصد كاهش به ۵۴ درصد رسيده است، گفت: سهم بيمه دانا از بازار بيمه كشور نيز به ۵.۷ تا ۶ درصد افزايش يافته است.

مديرعامل بيمه دانا با اشاره به افزايش ۹۲ ميليارد توماني سرمايه اين شركت افزود: سرمايه فعلي بيمه دانا به ۱۰۲.۵ ميليارد تومان رسيده كه البته هدف ما تحقق ۲۰۰ ميليارد تومان سرمايه بود كه مورد موافقت سهامداران قرار نگرفت.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*