خانه / آخرین اخبار / قوچی ، عروسک جدید در کلاه قرمزی ۹۴ + عکس

قوچی ، عروسک جدید در کلاه قرمزی ۹۴ + عکس

«کلاه قرمزی ۹۴» شامگاه جمعه (۲۱ فروردین ماه) در حالی از مخاطبانش خداحافظی کرد که یک شخصیت عروسکی جدید را مهمان خود کرده بود.
 «قوچی» جدیدترین عروسک «کلاه قرمزی ۹۴» بود که در مراسم خداحافظی کلاه قرمزی و دوستانش از مخاطبان، در کنار سایر عروسک‌ها دیده شد و گفته شده است که این کاراکتر جدید در قسمت‌های بعدی «کلاه قرمزی» حضور دارد.

کلاه قرمزی که هر سال در ایام نوروز شخصیت‌های جدیدی‌ را به مجموعه‌اش اضافه می‌کند، امسال با همان کاراکترهای سال گذشته به تلویزیون آمد اما شامگاه گذشته همزمان با ولادت حضرت زهرا(س) و روز مادر یک شخصیت جدید با عنوان «قوچی» به این مجموعه اضافه شد. «قوچی» در دیگر اعیاد در طول سال در کنار سایر عروسک‌های مجموعه کلاه قرمزی دیده خواهد شد.

کلاه قرمزی طنز کلاه قرمزی پشت صحنه کلاه قرمزی

کلاه قرمزی‌، پسرخاله‌، جیگر‌، دیبی‌، ببعی،‌ گابی‌، دختر همساده‌، فامیل دور‌، بچه فامیل دور‌، ببخشید عزیزم‌ و … از شخصیت‌های امسال «کلاه قرمزی» در نوروز ۹۴ بودند.

امسال همچنین قرار است فیلم سینمایی «کلاه قرمزی ۴» ساخته شود و اکنون این فیلم در مرحله پیش تولید قرار دارد که اگر شرای مهیا باشد، حتما توسط ایرج طهماسب و تیمش ساخته خواهد شد.

قسمت‌های باقی مانده از «کلاه قرمزی ۹۴» در اعیاد و مناسبت‌هایی چون ولادت حضرت علی (ع) (روز پدر‌)، نیمه شعبان‌، مبعث رسول اکرم‌(ص)، ۲۲ بهمن‌، روز جهانی کودک‌ و سایر مناسبت‌ها از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*