خانه / آخرین اخبار / توسل خواهرزاده حسن روحانی به بازیگر نقش پنجم! + عکس

توسل خواهرزاده حسن روحانی به بازیگر نقش پنجم! + عکس

دفتر رییس جمهور برای پاسخ به مطلب صراط نیوز در خصوص نقش خواهرزاده حسن روحانی در نهاد ریاست جمهوری، به یک شومن تلویزیونی متوسل شد.

 رضا رشیدپور در حالی به دفاع از خواهرزاده فراری از دوربین روحانی پرداخته است که مسئولین رسمی نهاد ریاست جمهوری از جمله شخص اسماعیل سماوی همچنان سکوت را ترجیح داده اند.

رشیدپور در توضیحاتی گفته است که “یک چیزی را صادقانه بگویم. من که هیچ نفع و ضرری در این داستان ندارم و فقط از روی وجدان می‌گویم که انصافا اسماعیل سماوی پسر بسیار خوش فکر و با شخصیتی است و حداقل من ندیدم که از روابط ویژه با دایی‌هاش استفاده ‌ی نامطلوب و … کند. بنده‌ی خدا همیشه حواسش به چیزهایی هست که دیگران در نهاد کاملا از آنها غافل هستند. به نظرم بهتر بود نظر شخصیم را در این باره بگویم.”

همسر رضا رشیدپور شغل اسماعیل سماوی زن رضا رشیدپور خواهرزاده حسن روحانی بیوگرافی رضا رشیدپور اسماعیل سماوی

در توضیحات رشیدپور نه تنها هیچ یک از بخش های مطالب صراط در خصوص نقش سماوی در نهاد ریاست جمهوری رد نشده بلکه کلیت مطلب مذکور کاملا تایید شده است. بر این اساس، این موضوع که نقش سماوی بسیار فراتر از عنوان رسمی او یعنی “رییس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری” است از توضیحات رشیدپور به روشنی قابل برداشت است.

بازیگر نقش پنجم فیلم سینمایی سوپراستار که کار اصلی خود در تلویزیون را از جوک و لطیفه گفتن در برنامه صبح به خیر ایران آغاز کرده بود، در ایام تبلیغات انتخابات ۹۲، به یکی از همراهان اصلی حسن روحانی در سفرهای او تبدیل شد و اجرای بسیاری از برنامه های تبلیغاتی روحانی را بر عهده گرفت.

مجری طردشده تلویزیون گزینه مناسبی برای توضیح در مورد نقش اسماعیل سماوی در دفتر رییس جمهور به شمار می رود، چراکه در مدت زمان روی کار آمدن حسن روحانی، علاقه وافری به اظهارنظر در مورد مسائل پرمخاطب نشان داده است. رشیدپور تا کنون علاوه بر اظهارنظر در مورد حاشیه های سریال مهران مدیری، ماجرای آزاده نامداری و فرزاد حسنی و … در خصوص مسائلی همچون تفاهم هسته ای ایران و ۵+۱ در لوزان، تجاوز به دو زائر در جده و … نیز اظهارنظر کرده بود.

با این وجود، اظهارات او در خصوص خواهرزاده روحانی، صرفا به تایید مطالب گفته شده درباره نقش ویژه او منجر شده است. از این رو، اهداف مسئولین دفتر رییس جمهور در اظهارنظر اخیر مجری سابق تلویزیون و مجری اختصاصی برنامه های روحانی در تبلیغات انتخاباتی، هرگز تامین نشده است.

شاید اگر به این موضوع، ابهام تازه تری مبنی بر اینکه “مشخص نشده است رشیدپور این اطلاعات دقیق(!) از فردی که هرگز در مقابل رسانه ها ظاهر نشده را چگونه به دست آورده است!” را هم اضافه کنیم، نقش دفتر رییس جمهور و میزان علاقه آنها به سکوت همزمان با پاسخ به ابهامات، بیش از پیش عیان شود.

برخی از منابع علت دفاع این بازیگر از خواهرزاده رییس جمهور را عدم توانایی اسماعیل سماوی در قدرت بیان و تکلم عنوان کرده اند. ظاهرا یکی از عمده ترین دلایل فرار وی از رسانه ها همین مساله است. اسماعیل سماوی، فرزند فاطمه فریدون، خواهر حسن روحانی است. پدر او عبدالله سماوی، کارمند سابق وزارت کشاورزی بوده است.

حضور رشیدپور در برنامه های تبلیغاتی روحانی:

 

همسر رضا رشیدپور شغل اسماعیل سماوی زن رضا رشیدپور خواهرزاده حسن روحانی بیوگرافی رضا رشیدپور اسماعیل سماوی

همسر رضا رشیدپور شغل اسماعیل سماوی زن رضا رشیدپور خواهرزاده حسن روحانی بیوگرافی رضا رشیدپور اسماعیل سماوی

همسر رضا رشیدپور شغل اسماعیل سماوی زن رضا رشیدپور خواهرزاده حسن روحانی بیوگرافی رضا رشیدپور اسماعیل سماوی

منبع : صراط نیوز

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*