خانه / سیاسی / کلیپ طنز دکتر سلام ۷۲ + دانلود

کلیپ طنز دکتر سلام ۷۲ + دانلود

دکتر سلام  را می توان معروف ترین کلیپ سیاسی فضای مجازی دانست که از صراحت بیان نقد بی طرفانه و هنرمندی دانشجویان خبرگزاری دانشجو بهره می برد.

 کلیپ طنز جدید کلیپ دکتر سلام دانلود کلیپ طنز سیاسی دانلود کلیپ خنده دار دانلود فیلم طنز دانلود دکتر سلام
مجموعه طنز سیاسی دکتر سلام که کار خود را پیش از انتخابات شروع کرده هم اکنون از مخاطبین و طرفداران زیادی بهره می برد،این طرفداران مایلند وقایع سیاسی روز را از از زبان طنز کلیپ محبوب خود، دکتر سلام بشنوند.
دکتر سلام حقایق سیاسی روز را با زبانی طنز و عامیانه بیان می کند که همین مساله باعث افزایش محبوبیت این مجموعه شده است. این مجموعه سعی می کند با استفاده از هنر طنز پردازی و هم چنین کلیپ ها و صحنه های گلچین شده از میان فیلم های متنوع بر زیبایی و طنز گونه بودن مجموعه خود بپردازد. در ضمن جای دارد به نوبه خودمان به مسئولین و دست اندرکاران این مجموعه به دلیل بازخورد موفق این مجموعه تبریک گفت که حتی بعضی از مجموعه های سیاسی سیمای جمهوری اسلامی را نیز تحت تاثیر خود قرار داده.
[jwplayer player=”1″ mediaid=”63960″]

دانلود کلیپ دکتر سلام قسمت ۷۲

حجم : ۹۵ مگابایت

دانلود با لینک کمکی کلیپ دکتر سلام قسمت ۷۲

حجم : ۳۹ مگابایت
مدت زمان : ۲۱ دقیقه

یک نظر ثبت شده

  1. با سلام
    من و دوستانم انتقادی از جشن دکتر سلام کردیم که نظراتمون تایید نشد من هم تصمیم گرفتم تو سایت های پشتیبان و طرفداران دکتر سلام این انتقاد رو بگم توی جشن دوسالگی دوکتر سلام برای پذیرایی از دانشجویان توی یه بسته اب میوه و کیک وشکلات و… دادن که متاسفان شکلات metroبود که مال کشور ال صعود و با خرید ۵۰۰۰خورده ای دونه از این شکلات جیب ال صعودی ها رو دکتر سلامی های عزیز حسابی پر پول کردن حالا خودتون قضاوت کنید
    یا علی

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*