خانه / آخرین اخبار / واکنش جنجالی مجری تلویزیون ، به هفت هزار پزشک معترض به سریال در حاشیه

واکنش جنجالی مجری تلویزیون ، به هفت هزار پزشک معترض به سریال در حاشیه

احسان کرمی «مجری تلویزیون» در واکنش به حواشی سریال «درحاشیه» به کارگردانی مهران مدیری متنی را در صفحه شخصی اش منتشر کرد.
 همسر احسان کرمی سانسور سریال در حاشیه بیوگرافی احسان کرمی بازیگران سریال در حاشیه

بعد از اتفاقات روزهای اخیر و حاشیه هایی که گریبان سریال «درحاشیه» مهران مدیری را گرفته است، هفت هزار پزشک ایرانی در اقدامی عجیب خواستار تجمع به نشانه اعتراض به این سریال شده اند. حالا این بار احسان کرمی مجری و بازیگر تلویزیون و سینمای ایران در یادداشتی تند و تیز به این هفت هزار پزشک تاخته است و این کارشان را محکوم کرده است:

همسر احسان کرمی سانسور سریال در حاشیه بیوگرافی احسان کرمی بازیگران سریال در حاشیه

«اخیرا شنیدم که هفت هزار پزشک خواستار توقف پخش سریال در حاشیه شده اند. که البته جدا امیدوارم که تلویزیون تا صد سال دیگر هم زیر بار چنین خواسته هایی نرود. همه آدم های روی زمین برای پزشکان ارزش زیادی قائل اند. من هم همینطور و دست همه پزشکانی که پس از عمری تحصیل، شرافتمندانه برای نجات و سلامتی آدم ها می کوشند را می بوسم.

اما روی صحبتم فقط و فقط با این هفت هزار نفر است. لطفا سایر پزشکان به خصوص دوستان طبیبم به خودشان نگیرند. من با آن هفت هزار پزشک سخن می گویم. هفت هزار انسان بی ظرفیت. هفت هزار نفر که خود را به شدت تافته جدا بافته می دانند. هفت هزار نفری که فکر می کنند از مقدسین هستند. هفت هزار نفر که خود را از اشتباه مبرا می دانند. هفت هزار نفر که هیچ درکی از کمدی و هنر ندارند!

چه چیزی باعث به وجود آمدن این میزان از نخوت در شماست؟ چه چیزی باعث شده این توهم در شما به وجود بیاید که می توانید هفت هزار نفری جلوی یک سریال تلویزیون را بگیرید؟ مگر وقتی یک ملت از شما می خواهند در بسیاری از بیمارستان ها فقط پول را ملاک قرار ندهید قبول می کنید؟ مگر امثال شما نبودند که بیمار را به خاطر پول در بیمارستان گرو نگه داشتند؟ مگر امثال شما نبودند که بیماران را در بیابان رها کرده بودند؟

نکند ماجرای خون های آلوده کار سازندگان در حاشیه بوده؟! اگر قرار به پاسخ دادن باشد که شما سر صف باید باشید. به جای این که هفت هزار نفری به یک کار هنری حمله کنید، به فکر بیمارانی باشید که دردشان یک طرف است و هفت هزار گرفتاری شان یک طرف. به جای اینکه هفت هزار نفری به تلویزیون حمله کنید، هفت هزار نفری بیایید هزینه درمان چند بیمار را قبول کنید یا هفت هزار نفری یک درمانگاه خیریه بسازید… باشد که رستگار شوید…»

۴ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. خب همه این حرفها درست من از اون بدترهاشو هم شنیدم و دیدم.دیگه همه میدونن.
  اما تاسف من به انسانهای هموطن خودمونه که اونقدر سلیقه شون پایین اومده که به این چرندیات بخندند . من وقتی میبینم این گروه برنامه ای تهیه کرده نمیبینم اما این دفعه تعریفشو از یکی شنیدم طوری گفت که فکر کردم شاید این دفعه……. قبلا یکبار هم تو این تله افتاده بودم اما بازم گول تعریف و تمجید رو خوردم. یک قسمتشو دیدم دریغ از یک لبخند کوتاه …. فقط نهایت تعجب و بود و سر تکان دادن به علامت تاسف وقتی میدیدم اونها اونطوری میخندند آدمهای جاهل و بیسوادی هم نیستند همشونم تحصیل کرده بودند.
  یعنی همونطوری که اون دکترها طبابت میکنند اینها هم فیلم کمدی
  میسازند. همونقدر که اونا دکترند اینا هم هنرمندند.
  وای بحال این ملت

 2. اول ازهمه تشکرمیکنم ازجناب آقای احسان کرمی مجری دوست داشتنی ،فهیم وباسواد مملکتمون ودوم تشکرمیکنم ازجناب آقای سلطان مهران مدیری که باساخت این کمدی کم ظرفیتی نه بی ظرفیتی جامعه ی پزشکان رامشخص کردحرف من به عنوان یک شهروند این است که اگرپزشکان عاری ازهرگونه اشتباهندپس چرااین همه بیماربه خاطربی موالاتی آنها کشته میشونداگر ریگی به کفششان نیست پس چرااین قدرهول کرده اند اگراوضاع تحصیل کرده های جامعه ی مااین باشدپس بدابه حال بقیه ی مردم.چه بساکه بسیاری ازاتفاقات بیمارستان حاشیه راخیلی ازمردم ازنزدیک احساس کردن کاش میشد به جای جبهه گیری های بی منطق وناشایست کمی به خودمان بیاییم…باشدکه رستگارشوید

  • خانم سیمین شما بی سلیقه و خشک و سرد و بی احساسی بقیه مثل تو نیستن.لابد دکتری.این کمدیه نه توهین.بفهمید اینووووو.

  • سوگند جون اول اینکه اگه من خشک و بی احساس بودم به کمدیهای واقعی از ته دل نمیخندیدم. شاید حتی بیشتر از شما به اونها میخندم.
   دیگه اینکه جمله اول منو اگه یکبار دیگه بخونی میبینی که نوشتم من بدتر از اونها رو دیدم حتی چیزهایی که اگه اینجا بنویسم ممکنه برام مسئولیت داشته باشه حتی خود من هم مثل خیلیها یکی از قربانیان همین بی مبالاتیهای پزشکی هستم.
   نمیدونم کجای حرف من باعث شد که شما فکر کنی من در اندیشه توهین کردن یا نکردن این سریال به دکترها هستم!!!!!!!

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*