خانه / حوادث / جوان افغانی قصد آزار و اذیت دختر ۱۰ ساله ایرانی را داشت + عکس

جوان افغانی قصد آزار و اذیت دختر ۱۰ ساله ایرانی را داشت + عکس

مردی از اتباع افغان که قصد داشت دختر بچه‌ای ۱۰ ساله در بیابان مورد آزار و اذیت قرار دهد،‌ توسط بستگان دختر بچه دستگیر و به کلانتری برده شد.

 به گزارش پلیس آگاهی تهران بزرگ، ۹ فروردین ۱۳۹۴ فردی با مراجعه به کلانتری ۱۷۷ خاور شهر مراجعه و عنوان کرد جوانی حدودا ۱۸ ساله قصد ربایش و آزار و اذیت دختر وی را داشته است که در حین ربایش دختر وی، بستگان متوجه موضوع شده و این شخص را دستگیر و دختر را نجات داده اند.

پرونده در پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «آدم ربایی» و به دستور دادرس دادگاه بخش خاوران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

اظهارات شاکی پرونده

پدر دختر ۱۰ ساله پس از حضور در پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به کارآگاهان گفت: ۹ فروردین ۱۳۹۴ قصد رفتن به مراسم جشن عروسی یکی از بستگان خود داشتیم؛ به همین علت دخترم بنام مریم را در ساعت ۱۷:۰۰ روانه خانه مادربزرگش کرده تا آنها نیز آماده رفتن به عروسی شوند زمانیکه از دخترم خبری نشد به درب منزل مادرم رفته اما او عنوان داشت که مریم به آنجا نرفته است در همین زمان برادرم با من تماس گرفت و موضوع ربایش دخترم توسط جوانی حدودا ۱۸ ساله را به من اطلاع داد که بلافاصله به کلانتری رفته و در آنجا متوجه شدم که دخترم توسط دو نفر از بستگانم بنام های «اسدالله» و «امیر» نجات پیدا کرده و آنها فرد آدم ربا را به کلانتری انتقال داده اند.
فیلم تجاوز جنسی عکس تجاوز جنسی عکس افغانی حوادث تهران جنایت افغانی افغانی کلاهبردار اخبار تهران

«اسدالله» و «امیر» نیز در خصوص نحوه اطلاع از موضوع ربایش دختر ۱۰ ساله به کارآگاهان گفتند: در حال خارج شدن از داخل روستا بودیم که متوجه شدیم جوانی حدودا ۱۸ ساله، مریم را بغل کرده و در حالیکه او گریه می کند قصد دارد تا او را به سمت بیابان های اطراف روستا ببرد که بلافاصله دخالت کرده ، مریم را نجات داده و موضوع را به عموی مریم اطلاع دادیم؛ عموی مریم نیز بلافاصله در محل حاضر شد و بهمراه وی جوان آدم ربا را به کلانتری بردیم.

شناسایی مجرم سابقه دار

در حالیکه متهم در زمان دستگیری و در داخل کلانتری خود را بنام «محمد رسولی» و تبعه ایران معرفی کرده بود اما در ادامه رسیدگی به پرونده مشخص شد که وی تبعه افغانستان بوده و هویت واقعی او نیز «محمد . م» (۱۹ ساله) است و دارای سه فقره سابقه کیفری به اتهام ارتکاب جرایم مرتبط با کودک ربایی منجر به آزار و اذیت می باشد که دو بار روانه ی کانون اصلاح و تربیت و آخرین بار نیز به زندان رجایی شهر اعزام شده است.

تحقیقات پلیسی

متهم که در زمان دستگیری مدعی بود به علت مصرف مشروبات الکلی و در حالت غیر طبیعی اقدام به ربایش دختربچه ۱۰ ساله کرده، در پایگاه پلیس آگاهی اعتراف کرد که هیچگونه مصرف مشروبات الکلی نداشته و تنها به قصد آزار و اذیت، اقدام به ربایش دختربچه ۱۰ ساله کرده که خوشبختانه قبل از هرگونه اقدامی دستگیر و به کلانتری منتقل شده است.

در ادامه تحقیقات متهم اعتراف کرد که در زمستان سال گذشته و در منطقه کهریزک اقدام به ربایش طلا و جواهرات یک دختربچه ۴ ساله کرده که با تحقیقات بعمل آمده، شاکی این پرونده (سرقت طلا و جواهرات) نیز شناسایی و دختربچه ۴ ساله پس از حضور در پایگاه نهم پلیس آگاهی، متهم را مورد شناسایی قرار داد.

فیلم تجاوز جنسی عکس تجاوز جنسی عکس افغانی حوادث تهران جنایت افغانی افغانی کلاهبردار اخبار تهران

سرهنگ کارآگاه حسین زارع، رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر، افزود: با توجه به اعتراف صریح متهم به کودک ربایی و سوابق وی در این خصوص و به جهت شناسایی دیگر جرایم احتمالی، متهم جهت ادامه تحقیقات در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*