خانه / آخرین اخبار / چرا پشت صحنه‌های «سریال در حاشیه» کوتاه شد؟

چرا پشت صحنه‌های «سریال در حاشیه» کوتاه شد؟

مدیر شبکه سه سیما درباره‌ی علت کوتاه شدن مدت زمان بخش‌های مربوط به پشت‌ صحنه سریال «در حاشیه» توضیحاتی را ارائه داد.

غلامرضا میرحسینی گفت: با همفکری که صورت گرفت، تصمیم گرفته شد پخش برداشت‌های متعدد از این مجموعه را به حداقل برسانیم تا پس از مدتی باعث دلزدگی مخاطب نشود.

سوابق غلامرضا میرحسینی سریال در حاشیه سانسور سریال در حاشیه بیوگرافی غلامرضا میرحسینی بازیگران سریال در حاشیه

او ادامه داد: ملاک ما پر کردن وقت مخاطب نیست و تلاش می‌کنیم مخاطب از پشت صحنه به اندازه کافی لذت ببرد. در نتیجه برداشت‌های متعدد و تکراری بی‌مورد را حذف کردیم.
مدیر شبکه سه سیما گفت: پشت صحنه‌ جزو بخش‌ها و آیتم‌های جذاب یک سریال است اما در این مجموعه با توجه به زیاد بودن برداشت‌های تکراری که این خود پس از مدتی باعث دلزدگی می‌شود، این توجیه را داشتیم که نهایتا پخش یک یا دو برداشت از صحنه‌های جذاب که مرتبط با همان قسمت است را داشته باشیم.
 سریال «در حاشیه» که در ۹۰ قسمت به کارگردانی مهران مدیری و تهیه‌کنندگی حمیدرضا مهدوی در حال تولید است، هر شب ساعت ۲۱ و ۱۵ دقیقه روی آنتن می‌رود.
داستان «در حاشیه» درباره‌ی اتفاقاتی است که در یک بیمارستان رخ می‌دهد. در این مجموعه شخصیت‌های پزشک، بیمار، پرستار و … موقعیت‌های طنزی را برای بینندگان به وجود می‌آورند.

یک نظر ثبت شده

  1. اتفاقا خیلی کار اشتباهی کردن که پشت صحنه هارو کوتاه کردن!!! به چه اجازه ای اینکارو کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!! پچت صحنه ها اتفاقا هیلی ام قشتگ بود. یعنی چی آخه؟!؟!؟!؟! الکی واسه خودشون تز میدن رو هوا. خیلی ام قشنگ بود پشت صحنه ها. واقعا که به همه تون.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*