خانه / بورس و سهام / درآمد بیش از هشت هزار میلیاردی همراه اول

درآمد بیش از هشت هزار میلیاردی همراه اول

رئیس هیات مدیره مخابرات ایران گفت: ایران پایین‌ترین نرخ مکالمات را دارد و هیچ کجای دنیا برای یک ارتباط ساده، یک ریال پرداخت نمی‌شود.

سید مصطفی سیدهاشمی رئیس هیات مدیره مخابرات ایران با بیان اینکه ۵ سال است فریاد می‌زنیم تعرفه‌های تلفن ثابت با وضعیت موجود به معنی فاتحه فرستادن بر صنعت ارتباطات است، اظهار کرد: فردی را در نظر بگیرید که از اسلامشهر به تهران آمده و هنگام رسیدن به پایتخت تصمیم می‌گیرد تا با خانمش تماس بگیرد و او را از نگرانی درآورد اما هزینه یک مکالمه ساده برای رفع نگرانی یک ریال است.
وی عنوان کرد: در کجای دنیا با این اوضاع تورمی برای یک ارتباط یک ریال پرداخت می‌شود؟!
رئیس هیات مدیره مخابرات ایران با تأکید بر اینکه موضوع به همین جا ختم نمی‌شود، عنوان کرد: طرح فلت کردن شبکه و همکدسازی تلفن‌های ثابت نیز به ما ارائه شد که با تمام توان آن را انجام دادیم اما خسارت ۲۸۰ میلیارد تومانی به ما وارد شد.
او تصریح کرد: از این رو چند پیشنهاد برای تغییر تعرفه تلفن ثابت آماده کرده‌ایم که امیدواریم محقق شود. البته قرار بود این امر سال گذشته اجرایی شود که تاکنون محقق نشده است.
سیدهاشمی گفت: بحث بر سر این موضوع را به مجمع صاحبان سهام مخابرات واگذار می‌کنیم.
وی سال ۹۳ را نقطه عطف صنعت مخابرات عنوان کرد و گفت: درآمد همراه اول ۸ هزار و ۳۹۲ میلیارد تومان و سود این شرکت ۲ هزار و ۵۳۰ میلیارد تومان در سال ۹۳ بوده است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*