خانه / سیاسی / تایید بی اعتنایی جواد ظریف به دستور رهبر انقلاب!

تایید بی اعتنایی جواد ظریف به دستور رهبر انقلاب!

در حالی که رهبر معظم انقلاب در سخنرانی خود در جمع مداحان مذاکرات ایران و آمریکا را ” فقط در موضوع هسته ای” عنوان فرمودند، مرضیه افخم خبر گفتگوی دیروز ظریف و کری درباره یمن را تایید کرد!
همسر جواد ظریف سوابق جواد ظریف جنگ ایران و آمریکا بیوگرافی مرضیه افخم بیوگرافی جواد ظریف

به گزارش جام نیوز به نقل از مهر، افخم در نشست خبری خود با خبرنگاران،در پاسخ به این سئوال که الاخبار مدعی شده کری در تماس تلفنی دیروز خود با ظریف درباره یمن صحبت داشته، گفت: این گفتگو صورت گرفته است.

وی افزود: در طول مذاکرات مواردی پیش آمده است که بنا به ضرورت گفتگوهایی صورت گرفته و این گفتگو هم در همان چارچوب است.

وی در این باره که آیا این گفتگوی تلفنی مشخصا درباره یمن بوده است گفت: گفتگوی تلفنی در حوزه مذاکرات هسته ای بوده است و اینکه در حاشیه گفتگوهای هسته ای احیانا درباره موضوعات منطقه ای صحبت شود محتمل است!

گفتنی است رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر خود با مداحان با اشاره به کج رفتاری های آمریکا با جمهوری اسلامی پس از انقلاب اسلامی فرمودند:

“نکته‌ی بعدی این است که این مذاکراتی که دارد انجام میگیرد ــ که بخشی از آن هم مذاکره‌ی با طرفهای آمریکایی است ــ فقط در موضوع هسته‌ای است؛ فقط. ما در هیچ موضوع دیگری فعلاً با آمریکا مذاکره نداریم؛ هیچ؛ این را همه بدانند؛ نه در مسائل منطقه، نه در مسائل گوناگون داخلی، نه در مسائل بین‌المللی؛ امروز فقط موضوع مورد بحث و مورد مذاکره، مسائل هسته‌ای است.”

منبع : جام نیوز

۳ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. دولت کار رو به جایی رسوند که رهبری گفتن من ازدخالت درمذاکرات کناره گیری میکنم تا دوستان نگن شما دخالت کردین وما پیروز نشدیم ولی اضافه کردن که بنده نظارت کامل دارم واگر خلافی صورت بگیره حتما وارد صحنه میشم.وقتی رهبر یک نصیحتی میکنن عوض اینکه اقایون حرف رو اویزه گوششون کنن وبپذیرن بدتر …..منظورم ازمتاسفانه هم همین بود که باید توضیح بیشتری میدادم.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*