خانه / استخدام و بازار کار / نامه کارکنان تأمین اجتماعی به روحانی: به دادمان برسید؛ این اواخر آنقدر استخدام کردند که حتی جای نشستن هم نداریم!

نامه کارکنان تأمین اجتماعی به روحانی: به دادمان برسید؛ این اواخر آنقدر استخدام کردند که حتی جای نشستن هم نداریم!

خبرآنلاین : جمعی از کارکنان تامین اجتماعی در نامه ای از حسن روحانی، رییس جمهوری خواستند تا نسبت به آن چه که استخدام های بی ضابطه طی هفته های اخیر در سازمان تامین اجتماعی خوانده اند، اقدام مقتضی انجام دهد.

در بخشی از این نامه که به امضای بخشی از ثبت نام کنندگان کاریابی ها و بازنشستگان تحت پوشش تامین اجتماعی نیز رسیده آمده که به عنوان نمونه در استان گیلان 500 نفر و در استان یزد، 450 نفر طی هفته های اخیر استخدام سازمان تامین اجتماعی شده اند و این استخدام ها بر اساس ضابطه های قانونی نبوده است.

در ادامه این نامه که در حال ارسال به نهاد ریاست جمهوری است، آمده است که متاسفانه این استخدام ها حتی با ظرفیت های فیزیکی و امکانات اداری سازمان نیز منطبق نیست به طوری که بسیاری از کارکنان جای نشستن برای ارایه خدمت به مراجعان را ندارند.

امضا کنندگان این نامه تاکید کرده اند که این اقدام برخلاف دستور دکتر جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری مبنی بر لغو طرح مهرآفرین صورت گرفته و نیاز به رسیدگی فوری و جدی دولت دارد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*