خانه / سیاسی / ابوبکر البغدادی رهبر خون خوار داعش به عاقبت آریل شارون دچار شد

ابوبکر البغدادی رهبر خون خوار داعش به عاقبت آریل شارون دچار شد

همانطور که چند روز پیش در این خبر گفتیم که یه بلایی سر ابوبکر البغدای آمده و پنتاگون قصد لاپوشانی مرگ این سرکرده وحشی و خونخوار تروریستهای دست پرورده خودشان را داشت ، حالا هم البغدادی مزد وحشیگری هایش را گرفته و به عاقبت شارن دچار شده ، و تا الان تلاش شبانه روزی آمریکایی ها و اسرائیلی ها بی نتیجه بوده.

همسر ابوبکر البغدادی هلاکت رهبر داعش عکس داعش رهبر داعش اخبار داعش ابوبکر البغدادی

سرویس اطلاعاتی عراق اعلام کرد که تکفیری‌های داعش، قصد دارند در واکنش به انتشار اخبار مختلف درباره «ابوبکر البغدادی» خلیفه خودخوانده این گروه تروریستی، چندین فایل صوتی و تصویری از او منتشر کنند.

به نوشته پایگاه خبری «الیوم الثامن»، یک منبع در سرویس اطلاعاتی عراق اعلام کرد که داعش که از سوی یک موسسه جهانی موجود در یکی از کشورهای کوچک حاشیه خلیج فارس اداره می‌شود، چندین فایل صوتی و تصویری از البغدادی ضبط کرده تا در صورت زخمی شدن یا مرگش، تا زمان انتخاب جانشین برای او، این فایل‌ها را منتشر کند.

وی افزود: البغدادی که از مارس گذشته زخمی شده است به یک بیمارستان اسرائیلی در جولان اشغالی انتقال یافته اما تاکنون تلاش‌ها برای نجات او از مرگ بی‌فایده بوده و اکنون وی دچار مرگ بالینی شده است.

این منبع که خواست نامش فاش نشود گفت: یک درگیری محلی و عربی میان سرکرده‌های مدعی خلافت در داعش ایجاد شده است اما اخباری در دست است که به احتمال زیاد فردی عراقی به «ابوعلاء العفری» از سرکرده‌های داعش در موصل جانشین بغدادی خواهد شد اما سرکرده‌های داعش در سوریه، مانع ورود او به خاک سوریه می‌شوند و او را نمی‌پذیرند.

روزنامه «گاردین» در شماره اول اردیبهشت خود نقل از منابع آگاه مدعی شد که ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش در جریان یک حمله هوایی در مناطق غربی عراق، به شدت زخمی شده است.

بنا بر این گزارش، «یک منبع در عراق که با این گروه تروریستی مرتبط است»، به گاردین گفته است که در بغدادی در یکی از حملات ائتلاف در ماه مارس، دچار جراحات شدید شده است. به گفته این منبع، جراحات بغدادی در ابتدا جان وی را تهدید می‌کرده، اما او به آرامی بهبود پیدا کرده است. با این حال، وی هنوز کنترل فعالیت‌های روزمره داعش را از سر نگرفته است.

فارس

 

یک نظر ثبت شده

  1. خودتون میگید هواپیماهای ائتلاف بغدادی رو زدن بعد میگین تلاشهاشون برای نجاتش بی فایده بود آفرین چه زورنالیستهایی

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*