خانه / آخرین اخبار / حمله شدیدالحن به سریال شمعدونی / خیال پزشکان راحت شد!

حمله شدیدالحن به سریال شمعدونی / خیال پزشکان راحت شد!

خیال پزشکان این شب‌ها راحت است؛ بساط «در حاشیه» از تلویزیون برچیده شده و حالا آنها با خیالی آسوده شب‌ها سرشان را روی بالش می‌گذارند.

سریال «شمعدونی» جایگزین «در حاشیه» مهران مدیری شده است تا هر شب کلیشه‌هایی مثل جنگ بین خواهر شوهر و عروس، مرد ذلیلی، کمبود شوهر، گستاخی بچه‌ها و بی‌احترامی‌شان به بزرگ‌ترها و بدآموزی‌های دیگری مثل سخن‌چینی و وراجی از طریق یک سریال جدید و جایگزین وارد خانه‌های آنها و سایر مردم شود و فرهنگ خانه و خانواده را به هم بریزد.

سریال شمعدونی سانسور سریال در حاشیه بازیگران سریال در حاشیه

واقعاً دیگر جای نگرانی باقی نمانده است؛ فقط برنامه‌های طنز، صنفی را مورد انتقاد قرار ندهد وگرنه هر چیز دیگری را می‌شود تحمل کرد؛ ترویج بی‌احترامی فرزند به پدر و مادر و بزرگ‌ترها را، ترویج سخن‌چینی و دو به هم‌زنی را، ترویج اختلاف دیرینه میان خواهرشوهر و عروس را، وراجی و طعنه‌زدن به دخترهای مجرد سن بالا را و بی‌مسئولیتی و علاف گشتن جوان‌ها را.

سریال «شمعدونی»‌ که جایگزین سریال «در حاشیه» شده است یک خانمان‌برانداز واقعی است برای خانواده‌هایی که این روزها سعی دارند سطح فرهنگ عمومی خود را یک پله ارتقا دهند و از دنیای کلیشه‌ها و اختلافات دیرینه سالیان دور فاصله بگیرند.

سریال شمعدونی سانسور سریال در حاشیه بازیگران سریال در حاشیه

«شمعدونی» اما بدون اینکه بخواهد خانواده‌ها را در این حرکت رو به جلو همراهی کند به خیال خودش از این کلیشه‌های آزاردهنده سنتی برای خنداندن مردم استفاده می‌کند، دریغ از اینکه مشاهده این کمدی‌های سطح پایین بیشتر روی اعصاب و روان بیننده راه می‌رود و آتش به هیزم اختلافات درون خانوادگی آنها می‌ریزد.

روزنامه جوان

یک نظر ثبت شده

  1. نظرتون خیلی جالب بود.ممنون

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*