خانه / آخرین اخبار / اگر مرد همسرش را در حالت زنا ببیند،جایز نیست او را بکشد!

اگر مرد همسرش را در حالت زنا ببیند،جایز نیست او را بکشد!

مفتی اسبق مصر در اظهاراتی مخالف با فتوای مشهور علمای اسلام تکلیف زنی را که همسرش او را در حالت زنا مشاهده می کند، مشخص کرده است.

به گزارش سایت مصری “اخبارک”؛ علی جمعه مفتی اسبق مصر در برنامه “الله اعلم” که از شبکه ” سی بی سی” پخش می شود، گفت مردی که همسر خود را در حال زنا مشاهده کند، جایز نیست او یا آن فرد بیگانه را در آن حالت به قتل برساند.

مفتی وهابی فتوای مضحک مفتی وهابی حکم زنای زن شوهردار

بر پایه این گزارش؛ مفتی اسبق مصر در اظهاراتی مخالف با فتوای مشهور علمای اسلام بیان کرد: خداوند به ما دستور می دهد هنگامی که مرد، همسر خود را در حالت مذکور مشاهده کند، تأنی کند تا مبادا به سبب غیرت بی‌گناهی را بکشد.

مفتی وهابی فتوای مضحک مفتی وهابی حکم زنای زن شوهردار

وی در ادامه افزود: در صورتی مرد می تواند همسر زناکار خود به قتل برساند که اولیاء او اعتراف کنند یا شاهدانی شهادت بدهند و در غیر این صورت مرد می تواند تنها همسرش را لعن کند. اگر هم قرار است مرد، آن فرد بیگانه را بکشد باید ابتدای امر ثابت شود آن بیگانه مجرد یا جوان است.

 

۳ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. من که نفهمیدم اولش میگه اگه ببینه جایز نیست بکشه ولی اگه اولیاش بگن یا شاهدا بگن کشتنشون جایزه این چه جور خبر رسانیه بعدشم خود قانون ایران فکر نکنم از همچین کسی که مرتکب قتل شده باشه حمایت کنه

  2. من که نفهمیدم چی گفت

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*