خانه / آخرین اخبار / از گوشی پیغام گیر فردوسی پور تا ورتو علی دایی / گوشی ۷۰ میلیونی آقای معروف!

از گوشی پیغام گیر فردوسی پور تا ورتو علی دایی / گوشی ۷۰ میلیونی آقای معروف!

در بازار هر روز چندین و چند گوشی ظاهر می‌شود و مردم ایران سعی می‌کنند از دنیا عقب نباشند. فوتبالیست‌ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. در بین وسایل لوکسی که دارند، موبایل برایشان اهمیت زیادی دارد. اینکه مثلاً موبایلی که به‌دست می‌گیرند به پورشه و بنز و مازراتی‌شان بخورد.
آنها پول دارند و برایشان خریدن گوشی‌های گرانقیمت دغدغه نیست. به خاطر همین گاهی می‌بینید که چندین و چند گوشی شیک همراه‌شان دارند و گردشی از آنها استفاده می‌کنند.
موبایل فوتبالیست ها قیمت ورتو درآمد فوتبالیستها ثروت فوتبالیست ها ثروت علی داییبه گزارش صبحانه، خبرورزشی نوشت: شاید سوژه به نظر بی‌اهمیت بیاید اما انصافاً جالب است! ملت ایران نشان داده چه علاقه‌ای به گوشی‌های روز دنیا دارد. در بازار هر روز چندین و چند گوشی ظاهر می‌شود و مردم ایران سعی می‌کنند از دنیا عقب نباشند.

فوتبالیست‌ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. در بین وسایل لوکسی که دارند، موبایل برایشان اهمیت زیادی دارد. اینکه مثلاً موبایلی که به‌دست می‌گیرند به پورشه و بنز و مازراتی‌شان بخورد. آنها پول دارند و برایشان خریدن گوشی‌های گرانقیمت دغدغه نیست. به خاطر همین گاهی می‌بینید که چندین و چند گوشی شیک همراه‌شان دارند و گردشی از آنها استفاده می‌کنند.

ورتو جای ورتو
علی دایی یکی از آن گوشی‌بازهاست. او که دنبال مارک و مارک‌بازی است، همیشه گران‌ترین گوشی‌های بازار را در جیبش دارد. او یکی از گران‌ترین گوشی‌های بازار ایران را در تصادفی که دو سال قبل داشت، از دست داد‌؛ ورتو. گوشی او ۳۰ میلیون قیمت داشت اما همراه با ساعت رولکسش ناپدید شد.

دایی پس از آن دوباره سراغ گوشی ورتو رفت و یکی از شیک‌ترین گوشی‌های این کمپانی را برای خودش سفارش داد.

گوشی ۷۰ میلیونی آرش برهانی
حدود ۶ سال قبل برهانی یک گوشی شیک با برند فراری گرفت. آن موقع ۴۰ میلیون تومان داد و حالا ۷۰ میلیون تومان مشتری دارد. این گوشی نایاب سفارشی است و بسیار محدود تولید شده است.

ورتوباز
کاپیتان سابق تیم‌ملی و بازیکن اوساسونا یکی از مشتریان پر و پا قرص ورتو است. آخرین گوشی شیک ورتو‌‌اش را با قیمت خوبی به یکی از بازیکنان تیم‌ملی فروخت. سرگرمی او در خارج از ایران، رفتن به بازار و دیدن آخرین مدل‌های ورتو است. نکونام در حال حاضر آیفون۶ دارد و شکستن صفحه گوشی جزو تخصص‌های اصلی‌‌اش است!

نوکیا گولد آرت ۸۸۰‌؛ محبوب خیلی از فوتبالی‌ها
نوکیا گولد یک گوشی ساده و معمولی است اما از گوشی‌های لوکس بازار ایران به حساب می‌‌آید. قیمت آن بین ۵/۳ تا ۴ میلیون تومان است. کیفیت دوربینش پایین است و کلاً امکانات خاصی ندارد اما خیلی از فوتبالی‌ها عاشق این گوشی هستند.

اغلب بازیکنان تیم‌ملی نفری یک نوکیا گولد شیک همراه‌شان دارند اما ممکن است همیشه از آن استفاده نکنند. یکی از نزدیکان به تیم‌ملی، سه سال قبل برای بیشتر بازیکنان تیم‌ملی از آن سوی آب نوکیا گولد آورد.

سرمربی استقلال هم عاشق این گوشی است و هر بار که به او می‌گویند چرا گوشی جدیدی نمی‌گیرد، می‌گوید: «این گوشی باکلاس است.» خیلی از مدیران فوتبالی هم سعی می‌کنند یک نوکیا گولد همراه خودشان داشته باشند.

سامسونگ به خاطر پیغام‌گیر
عادل فردوسی‌پور مجری و تهیه‌کننده برنامه ۹۰ گوشی سامسونگ دارد. او از این گوشی راضی است چون می‌گوید پیغام‌گیرش واقعاً به کار می‌‌آید. عادل یک بار گفته بود: «سامسونگ جزو معدود گوشی‌هایی است که هنوز پیغام‌گیر دارد به همین دلیل می‌فهمی چه کسی آشناست که زنگ زده.»

آیفون‌بازها
بیشتر بازیکنان تیم‌ملی آیفون دارند. بعد از ورود آیفون۶ به بازار، در اولین اردوی تیم‌ملی همه با این گوشی وارد اردو شدند و یکی از بازیکنان با خنده گفت: «اینم که از مد افتاد.»

یکی از بازیکنان تیم‌ملی می‌گوید: «فعلاً آیفون۶ در اردوی تیم‌ملی جولان می‌دهد.» او درباره خرید و فروش گوشی در اردوهای تیم‌ملی می‌گوید: «آره، خرید و فروش که زیاد داریم. هرکس از یک گوشی خوشش بیاید، سریع آن را از بچه‌های دیگر می‌خرد.»

کارلوس کروش سرمربی تیم‌ملی هم آیفون‌باز است. او البته آیفون۵ دارد و می‌گوید همان، کارش را راه می‌اندازد. اکثر چهره‌های محبوب و قدیمی فوتبال ایران از جمله عابدزاده و خداداد عزیزی هم آیفون‌باز هستند. علی نیکبخت هم جزو کسانی است که خیلی گوشی‌بازی می‌کند. او هم معمولاً ۷، ۸ میلیونی پولی بابت گوشی‌های ورتو می‌داد.

یک نظر ثبت شده

  1. تازه به دوران رسیده ها تورو خدا ببین پول میاد کیارو پیدا میکنه

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*