خانه / آخرین اخبار / ٢۵ پیامک، راز مرگ دختر مهابادی در (هتل تارا) را فاش کرد + عکس

٢۵ پیامک، راز مرگ دختر مهابادی در (هتل تارا) را فاش کرد + عکس

بررسی پیامک‌های رد و بدل شده راز مرگ معمایی مهماندار « هتل تارا» را بر ملا کرد.  یک هفته از مرگ جنجالی و خبرساز دختر مهابادی گذشت.  مرگ مرموز این دخترک اگرچه تا روز پنجشنبه گذشته رسانه‌ای نشد، اما با حاشیه‌دار شدن این پرونده، سمت و سویی دیگر پیدا کرد. حالا اما با گذشت ٨ روز از این حادثه ابعاد تازه‌تری از ماجرا فاش شد. تحقیقات و بررسی‌های اولیه از اعترافات متهم خبر می‌دهد و پرونده خارج از نوبت درحال رسیدگی است.
هتل تارا فیلم تجاوز جنسی عکس فریناز خسروانی عکس تجاوز جنسی
بررسی پیامک‌های رد و بدل شده بین مهماندار هتل و متهم پرونده سرنخی طلایی را در اختیار پلیس قرار داد. به گزارش خبرگزاری میزان، توکل حیدری رئیس ‌کل دادگستری آذربایجان‌غربی شرح ماجرا را اینگونه بیان کرد:  «یکشنبه هفته گذشته دختر ٢۶ ساله‌ای از طبقه چهارم هتلی در شهرستان مهاباد که به‌عنوان مهماندار در آن فعالیت می‌کرد، به پائین پرت می‌شود و در دم جان می‌بازد. بلافاصله پس از این حادثه، تحقیقات برای مشخص شدن ابعاد مختلف آن از سوی دستگاه قضایی آغاز شد.  اما هنوز چند ساعت از وقوع این حادثه نگذشت که خبرهای جهت‌دار و عجیبی از آن روی شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های معاند ظاهر شد. با این حال در تحقیقات پلیسی و کارآگاهان مشخص شد،متهم مهندس و متخصص طراحی داخلی ساختمان است و فعالیت وی در زمینه ارتقای استاندارد هتلداری بوده است.  وی برای همین منظور در هتل تارای مهاباد حضور داشته و تحقیقات ما هرگونه وابستگی وی به دستگاه‌های دولتی را رد می‌کند؛ چه برسد به این‌که وی بازرس یا مامور امنیتی باشد. بررسی ٢۵ پیامک رد و بدل شده بین متهم و دختر مهماندار نشان می‌دهد که متهم، دختر جوان را به اتاقش دعوت کرده است، متهم نیز در این رابطه اعتراف کرد که چند دقیقه پس از حضور مهماندار هتل در اتاق و گفت‌وگویآن دو با یکدیگر، رئیس هتل که متوجه عدم حضور کارمندش شد، تلفنی ماجرا را به مادر او اطلاع می‌دهد و مادر دختر جوان نیز با دخترش تماس می‌گیرد  و او را در جریان این‌که رئیس هتل دنبالش می‌گردد، قرار می‌دهد.  پس از این تماس، دختر جوان با یکی از همکارانش تماس می‌گیرد تا سر و گوشی آب دهد و ماجرا را به وی اطلاع دهد. بر اساس گفته‌های متهم، همکار او پس از بررسی به وی اطلاع می‌دهد که رئیس هتل مشغول کنترل دوربین‌های مدار بسته است.  متهم دستپاچه شده و تصمیم می‌گیرد اتاق را ترک کند و این کار را از طریق بالکن‌ها انجام دهد.  وی چند بالکن کناری را که هر یک حدود ٨٠ سانتیمتر با یکدیگر فاصله داشته‌اند، طی می‌کند و پس از آن تصمیم می‌گیرد که از طریق بالکن به طبقه پایین‌تر بپرد که پس از آویزان شدن از بالکن موفق به این کار نشده و به پایین پرت می‌شود.»
هتل تارا فیلم تجاوز جنسی عکس فریناز خسروانی عکس تجاوز جنسی

رد فرضیه تجاوز
در حالی که شایعات روزهای گذشته، فرضیه تجاوز به مهماندار هتل تارا در یکی از اتاق‌های طبقه چهارم بین مردم مهاباد گوش به گوش می‌چرخید رئیس‌کل دادگستری استان آذربایجان‌غربی گفت: « معاینات پزشکی قانونی هرگونه شایعه در مورد تجاوز به دختر مهماندار را رد می‌کند و نشان می‌دهد که رابطه‌ای در این حد بین او و متهم وجود نداشته است.»

توکل حیدری اضافه کرد: « دادگستری آذربایجان‌غربی ماجرای هتل تارا را از حیث ایمنی ساختمان و فقدان موانع لازم در بالکن‌ها نیز مورد بررسی قرار خواهد داد.»

یک متهم دستگیر شد
اصلان حیدری، دادستان عمومی و انقلاب مهاباد نیز در رابطه با روند رسیدگی به این حادثه گفت: « پرونده این حادثه به بازپرسی دادسرای مهاباد ارجاع شده و تحقیقات لازم در زمینه مرگ مشکوک این دختر جوان با دقت کامل درحال انجام است. مسئولان شهر و دستگاه قضایی شهرستان تمام تلاش خود را به کار بسته‌اند تا حقی در این زمینه ضایع نشود. تا زمان احقاق حق با جدیت تمام این پرونده مورد پیگیری قرار می‌گیرد. بر اساس دستورات داده شده، این پرونده خارج از نوبت و در حداقل زمان ممکن رسیدگی می‌شود. هم اکنون یک نفر متهم در همین زمینه دستگیر شده و تحقیقات از وی برای روشن شدن قضیه ادامه دارد.»

هتل تارا فیلم تجاوز جنسی عکس فریناز خسروانی عکس تجاوز جنسی

نکات مهم حادثه مهاباد
علیرضا رادفر معاون استانداری آذربایجان غربی مهم‌ترین موارد حادثه مهاباد را اینگونه بیان می‌کند:
متهم احتمالی این اتفاق ناگوار هیچ ارتباطی با نهادهای امنیتی نداشته و به‌عنوان مشاور بخش خصوصی در راستای زمینه‌سازی برای ارتقای درجه هتل در آن‌جا حاضر بود.  هیچ تعرضی به این دختر مهابادی صورت نگرفته و این امر طبق معاینه پزشکی قانونی مورد تأیید است و مشکل اخلاقی در این حادثه وجود نداشت.  هیچ خسارتی به اموال مردمی و دولتی به جز هتل که دچار حریق شده، وارد نشده است، ٢ خودروی آتش گرفته نیز از اموال هتل مهاباد بودند.

در این اتفاقات ٢۵ نفر مجروح شدند که از این تعداد ٧ نفر از کارکنان نیروی انتظامی مهاباد بودند.  بر خلاف فضاسازی و کشته سازی رسانه‌های معاند از این حادثه، هیچ تیراندازی توسط نیروهای انتظامی صورت نگرفته و این نیرو‌ها تنها با استفاده از روش‌های ضد اغتشاش سعی در متفرق کردن جوانان داشتند.

خانواده دختر مهابادی نقشی در تهییج مردم و جوانان نداشته‌اند و آنها بیشتر به پیگیری این مسأله از راه‌های قانونی تأکید دارند.

بسیاری از عکس‌هایی که در فضای مجازی از این حادثه منتشر شده واقعی نیست و به دیگر اتفاقات در سال‌های دور و نزدیک تعلق دارند.

فریناز خسروانی ٢۶ ساله مهماندار هتل تارای شهرستان مهاباد بود که ١٣ اردیبهشت‌ماه بر اثر سقوط از بالکن طبقه چهارم این هتل به کام مرگ فرو رفت.

منبع: روزنامه شهروند

۱۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. نیگا تو رو خدا دختره……با مرگش چه غوغایی به پا کرد

 2. منم با رد تصویر پرش این دروغ شما رو فاش میکنم!!
  این تصویر مربوط به یک دختر ترکیه ای می باشد که خدکشی کرد.

 3. اگه پیامک گوشیشو منتشر کنند مردم شهرشون قیافه هاشون دیدن داره!
  کی مسئول خرابی هتل اون بدبخت بیچاره صاحب هتله!

 4. ای کاش این اتفاق برای ناموس خودتون هم بیفته تا اون موقع قیافه های شما دیدنی بشه .

  • من هم امیدوارم به درگاه خدای متعال همین اتفاق برای ناموس اون کسانی بیفته که این دختر پاکدامن رو میخوان بد نام کنن و خدا رو فراموش کردن ننگ به غیرتتون ننگ به شرفتون .

 5. برای این حادثه و مرگ یک دختر بی گناه و پاکدامن و یک انسان متاسفم ،امیدوارم درک و آگاهی ملت به اندازه ای بالا رود که هیچ کسی جرات سلب آزادی و آرامش ایران و ایرانی را نداشته باشد

 6. من واقعا فک نمیکنم بزور کسی قصد تجاوز داشته فک میکنم باهم دوست بودن وبعد آبروریزی شده

  • ولی بهتره باور کنی ،چون همین اتفاق برای ریحانه جباری هم افتاد ،ریحانه جباری مجبور شد قتل کنه و فریناز خسروانی مجبور شد خودکشی کنه .

 7. یک خانم به یه نفرعلاقمنده! چیزغیرطبیعی نیست که عده ای شعار ناموس ناموس راه انداختند.
  خودتونواگه جای خانم خسروانی قراربدیدمسلما همین کاروانجام میدادیدالبته اگه دارای شخصیت اجتماعی بودید؛ لذااینهمه دادوبیدادنداره ونبایداین عمل زشت جلوه داده بشه!
  مدیربیچاره هم ازترس عده ای مزخرف … ومسخره اندیش ,سعی دربرائت خودداشته ودوربین هم مسئله راثابت میکند.
  خواهشا فرهنگ بالای مردم مهابادوکردستان رادرمورد روابط اجنماعی پسرودخترپایین نیاورده ازکاه کوه نسازید.

 8. خدا رحمتش کنه او که رفت انسان خطا میکنه ماکه نمیدونیم

 9. من فکر میکنم باهم تجاوز نداشتن باهم دوست بودند و میخواستند ابروی ریزی کنند

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*