خانه / اخبار داغ / اعلام خبر بارداری یکی دیگر از بازیگران زن ایرانی + عکس

اعلام خبر بارداری یکی دیگر از بازیگران زن ایرانی + عکس

سپیده خداوردی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکس خود و همسرش نوشت :

من و نی نی و باباش

همسر سپیده خداوردی همسر بازیگران بیوگرافی سپیده خداوردی بچه دار شدن بازیگران بارداری بازیگران اینستاگرام بازیگران

سپیده خداوردی هستم متولد اردیبهشت ۱۳۶۰در تهران است .

بازی های متفاوت او در فیلم های مختلف اغلب مخاطبان را به خود جذب کرده است همچنان که خاطره او در چند ماه گذشته با نقش آفرینی در سریال آوای باران در دهن مخاطبان تلویزیون باقی مانده است.

همسر سپیده خداوردی همسر بازیگران بیوگرافی سپیده خداوردی بچه دار شدن بازیگران بارداری بازیگران اینستاگرام بازیگران

او بازیگری است که ساز می‌زند و نمایشنامه می‌نویسد و از جمله هنرمندان وادی سینما و تلویزیون است که در زمینه موسیقی تحصیلات دانشگاهی دارد.

همسر سپیده خداوردی همسر بازیگران بیوگرافی سپیده خداوردی بچه دار شدن بازیگران بارداری بازیگران اینستاگرام بازیگران

او در مدرسه موسیقی زیرنظر وزارت ارشاد درس خوانده‌ و در دانشکده ادبیات، نمایش‌نویسی تئاتر را گذرانده‌ است.

سپیده خداوردی موسیقی را از سال ۶۹-۶۸ در مدرسه موسیقی آغاز کرد و ۱۱ سال در ارکستر صدا و سیما و ارکستر ملی بوده‌ است.

همسر سپیده خداوردی همسر بازیگران بیوگرافی سپیده خداوردی بچه دار شدن بازیگران بارداری بازیگران اینستاگرام بازیگران

سپیده خداوردی و همسرش

 

 

۸۳ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. ادم اینقد بی شخصیت…..خجالت نمیکشه …………چه معنی داره این کار……واقعا که…..من که از خجالت اب شدم…مثلا هنرمندی ..این کوته فکری و جلف بازی در شان شما نیست……..

 2. واقعا متاسفم….

 3. واقعاٌ بازیگرا خیلی رو دارن آخه این چه عکسیه که از خودش گذاشته
  خجالتم خوب چیزیه

 4. من که عکسها رو دیدم ؛ نفهمیدم چرا اینقدر به این بنده خدا بد و بیراه گفتن؟ مگه چکار کردن!!!

  • داداش من
   یه واژه هایی هست مثل حیا و غیرت که معانی خوبی دارن و زن و مردی که به این دو صفت پسندیده مزین نباشه بهش می گن بی حیا و بی غیرت!! که قدیما این دو کلمه ی اخیر فحش خیلی بدی به حساب میومد و انسان آن زمان مرگ رو به چسبیده شدن این دو فحش به خودش ترجیح می داد ….
   در حدیثی از پیامبر ص داریم که: حیا و ایمان قرین یکدیگرند یکی که رفت دیگری هم می رود…
   این تازه یکیشه برو یه سرچ کن متوجه می شی موشکل کجاس!!!

  • والا اولش منم نفهمیدم! قبل اینکه نظرارو بخونم انتظار داشتم مردم بهشون تبریک بگن و اینا بعد دیدم کم موندن ترورشون کنن!

   • میشه یکی از این مثلا باشخصیت هایی که فقط فحش دادن بلدند بمن هم بگن که چرا دارند به این بیچاره فحش میدن؟؟ از چی باید خجالت بکشن؟؟ مگه کار خلاف عفت و نامشروعی انجام داده که خجالت بکشه؟؟ شما خجالت بکش که بخاطر یک موضوع بسیار عادی و پیش پا افتاده و کاملا طبیعی که از قضاء خودتم از همونجا بیرون اومدی! اینقدر الم شنگه براه انداختید!! ..

  • دقیقن منم همینطور دلیلی واس فحش دادن نی

 5. کم کم واروم اروم فرهنگ غربی اومده توجامعه ماوحالاهنرمندامون دارن تبلیغش می کنند واقعآبایدچی گفت

 6. باسلام…. برسرتان.چندروز دیگه خبر جدایی وطلاق بایک ….

 7. حیا کن … . … تو سر شوهر بی غی… . سینمایی که باید فرهنگ ایرانی رو ترویج بده با این جور افرادی که اسمشونو هنرمند گذاشتن داره به نا کجا اباد میره
  اه اه اه منو ش ک م زنم یه هویی هه هه هه

 8. از شدت حسادت این چیزارو واسه این بنده خدا نوشتین .اخه به شماها چه ربطی داره که اینطوری عکس گذاشته؟؟؟؟؟؟

  • اگه کار مثبتی کردن و ما اعتراض میکردیم شاید حرفت درست بود ولی الان ما به چی این خانمو شوهرش حسادت میکنیم عزیزم .عکس انداختن تو این وضعیت زشته البته اگه منتشر نمیکردن ایرادی نداشت حالا که این کارو کردن ،نشون دادن عقده دارن بدجور متاسفم !!!

  • آیا می دانید حریم خصوصی چیست؟ و با عمومیش چه فرقی دارد؟
   اگر نمیدانید … ای بابا! چرا آدم باید بدیهیات رو توضیح بده؟؟ ولش کن!!!

 9. شوهر که نیس سیب زمینیه

 10. بی غیرت به تمام معنا.سمانه خانمم در حسرت که شوهرش دست بزاره رو شکمش بعد عکسشو منتشر کنه بگه من و نی نی وباباش کو غیرت…………………………..

 11. خجالتم خوب چیزیه … .اینارو اون افشار مد کرد .من ارزو دارم یبار شوهر اینو ببینم بهش بگم کلاتو بذار بالاتر بی غیرت متاسفمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

 12. واقعا که بعد میگن چرا جهان سوم!!!یه عکس کاملا پوشیده گذاشته که شادیشو با دیگرون تقسیم کنه,اون وقت باید توهین بشنوه!!!!آخه کجای تولد یک انسان که بالاترین معجزه خداونده خجالت داره که به این بندگان خدا توهین میکنید

  • نه بابا میخواستی ش… و از زیر لباس بیرونم بده …. شما خیلی دوست داری در شادیش سهیم شو این وضعی که داره پیش میره چند وقت دیگه باید شاهد ازدواج زن و مردی که چند سال با هم همخونه بودن و بچه شونم شش هفت ساله است باشیم ضمنا حداقل من یکی هیچوقت جز تشویق کنندگانش نبودم بخاطر حجابش تو آمریکا حجاب اکثر بلازیگران اصلا قابل باور نیست و بعضیشون شرایط و فضا ندارن وگرنه همون بازیگران فیلمهای فارسی میشن

  • مریم حالا کی با لباس … عکس انداخته اخه بابا چرا از کاه کوه درست میکنید!

  • این شادیا خصوصیه خانوم محترم. به ملت چه ربطی داره که بخواد توی شادی حامله شدن این خانوم سهیم بشن؟! مردم خودشون هزارتا گرفتاری دارن.

  • ولی وقتی موضوع بدو بیراه گفتن باشه گرفتاری ندارن!

  • عسیسم به نظرت این کجاش باحجابه

 13. جالبه که یه عده خانم و آقای طرفدار حزب باد یه مدت قبل تو همین سایت کلی از این خانوم تعریف و به به چهچه کرده بودند بخاطر رعایت حجاب در کشورای دیگه و الان یه شکل دیگه ایشون و مورد لطف قرار دادن.

 14. خوب مگه زنهای حامله رو بیرون میبینیم زشته؟
  الان تو عکس زشته مثلا؟
  یه جوری میگین انگار تاحالا زن حامله ندیدین.

 15. واقعا .اک بر سر این بازیگران عقده ای و شوهران .. غیرتشون کنم که آبروی هر چی آدم آبرو دارو با شخصیته رو بردن .چرا … این … و مثل … از کشور نمیندازن بیرون تا دیگه ریخت …شونو نبینیم.

 16. دوس داشته دیگه شوهرش شبیه شوهر نیوشاس

 17. شوهر .. غیرت سیب زمینی

 18. آره بچه ها منم دیدم خیلی خجالت کشیدم واسه یه زن خیلی زشته
  فکر میکنم بازیگر ای ما دنیای بیرون با اتاق … با شوهراشون یکی گرفتن 🙂

 19. نمی دونم چی بگم برای بعضی ها بد و زشته برای اونا نبوده. برای بعضی ها نیست. من خودمم نمی دونم بگم بده یا نه خودمم موندم به جواب نرسیدم.
  البته خودمم اگه ازدواج کنم این کا رو هم بکنم تو ایران نمی کنم تو اروپا امریکا شاید لااقل تو امریکا شاید بشه.

 20. سیب زمینی بگیرش در نره. الان ینی چی؟؟؟؟؟؟؟؟
  فهمیدیم بابا شمام آره!!! اه اه اه!!!
  یه چیزایی توی حریم خصوصی مقدسه ولی اگه عمومی بشه می شه گناه!
  واقعا نمی خواین بفهمین؟؟؟

 21. وا مسیبتا وا هنرا این چه هنری که هنرمند هامله بشه وای خدایا من چکارکنم من که از خجالت آبشدم ریخته شدم کباب خام بودم بخته شدم

 22. فکر کنم بچه اولشه ذوق شوق داره..بچهای این دو زمونه با قدیم فرق میکنه..حیا داشتن خجالت میکشیدن…چیز مهمی نیس …بزرگش نکنین….

 23. واقعا برای این طرز فکر قدیمیتون متاسفم! همین افکار شماست که ما دهه شصتیها رو سوزونده. مگه چیه هر جای دنیا هم وقتی زوجی منتظر بچشونن اعلام عمومی می کنن و عکس می زارن. ولی تو ایران یه خانم باردار به خاطر نگاههای بد هم وطناش نمی تونه از خونه بیاد بیرون، خجالت نمی کشه! شرم نمی کنه! این لغات برازنده یک انسان متفکر قرن ۲۱ نیست. نه خجالت نمی کشه و شرم نمی کنه با افتخار و با عشق به فرزند و همسرش اعلام کرده. حالا از نظر جامعه ایرانی یک زن باردار دیدن مساوی با چه چیزیه بهتره بیش از این تهی بودن مغزتون را نمایش ندهید!!!!

  • خانم مثلا محترم، میشه بگی اعلام عمومی بارداری یعنی چی؟ اصن چه ربطی به مردم داره آخه که بخوای بگی ای مردم من باردارم؟! ما ایرانیا این کارای مزخرف و مسخره و پوچ رو از غربیا داریم تقلید می کنیم. وگرنه این چیزا توی فرهنگ ما نیست. البته خب یه چارتا دهاتی تازه به دوران رسیده مثل تو ، این خانوم و امثال این خانوم رو ترغیب به انجام این کارا می کنن. اصن چه معنایی داره که آدم عکسای شخصی و خانوادگی خودشو توی فضای مجازی پخش کنه.؟؟؟؟ متاسفانه زنای این دوره زمونه اونقدر پر رو و بی حیا و …. شدن که باعث شده مردا هم از ترس هیچی نگن و بی غیرت باشن. ول … بر سر یه همچین مردهایی

  • دختری باحجاب روسری

   یعنی فکرمیکنی هرخانومی که باردار میشه باید حتماً به همه اعلام کنه چه وضعیتی داره اونم با عکساش وبه نمایش گذاشتنش در حضورِ مردم؟؟؟!!!!! بله مشخصه که تولد یه بچه کاملاً طبیعیه و معجزه ی خداس اما خیلیا در این دوران با حجب وحیارفتارمیکنن تا وقتی فرزندشون متولدمیشه، از خونه هم بیرون میرن ودر اجتماعم حضور دارن ولی نه اینطوری.

 24. بعضی ادما به خبر و شادیشون توجه میکنن
  بعضی منحرفا به چیزایه دیگه!
  ادما خودشون هر جور باشن از اون جنبه نگاه میکنن!
  بعضیهام دائم پشت سر اینو اون حرف میزنن بعدخودشونو پاکتر از همه میدونن
  پس باید هر زنی حامله شدتا۹ماه بیرون نیاد!

  • برو بینیم بابا…

  • لایک سودا.
   اگه غیرت اینه که از باردار بودن زنشون خجالت بکشن با جرات میگم .. به اون غیرت. از همه جای دنیا عقب موندیم فقط زورشون به زنشون می رسه.

  • اگه فهمت از این عکس همین بود باید بگم اونیکه نمیفهمه تویی کسی منحرف نیست کسیم نمیگه یه زن تا ماه نهم بیرون نیاد حرف سر ادای هالیوودیها رو درآوردن بحث سر قبح شکنی البته ظاهرا برای ذهن تو خیلی سنگین البته از سپیده خداوردی نمیشه بیشتر از این توقع داشت معمولا کسانی اینجوری اداها رو درمیارن که خودشون خیلی مشکل دارن مواردشون تو دنیا و تو هنرپیشه های هالیوودی هم زیاد بوده خدا قسمتت کنه یه سیب زمینی ان شاالله اونوقت تو هم عکسهات و پخش کن مثل این منتها قبلش حتما نگاه کن ببین کیا اینجور کارها رو کردن از هالیوود زندگی نامه شونم بخون ببین منحرف کیه اونوقت

 25. چه قدر عکسش ضایس ..

  ممنوع التصویر نشد با این عکس ؟ 😐

 26. بهتون تبریک می گم.
  منتظر «خاک تو سرت» و چیزای بدتر دوستان هم هستم 🙂

 27. حامله است که حامله است به ما چه شق القمر که نکرده

 28. از هالیوودیا تقلید میکنن اینه که آدم بدش میاد. تو فرهنگ ما زن حامله شکمش رو به رخ نمیکشه.

 29. واقعا حس کردین که خبر بارداری تون انقدر برای مردم مهمه که عکس تون برای مردم بذارید؟
  یعنی ملت ایران انقد کوته فکر شدن که کاری جز پیگیری اخبار بارداری شماها نداشته باشن؟
  واااااای که چقدر با نام هنر , بی هنرین…

 30. خیلی بی فکر هستن برخی بازیگرا
  تاسف

 31. باتشکر ازخانم خداوردی
  من بابت کوته فکری مردم … عذر میخوام

 32. مگه نمیدونین هنرمندی به .. غیرتی و بی … و بی حجابیه در جامعه ما .

 33. عزیزان من چرا با این چیزهای حاشیه میخواید نشون بدید که چقدر روشن فکرید خانوم های محترم ایرانی آیا واقعا با نشون دادن اینکه یه زن حامله شده و عکسش رو پخش میکنه یعنی روشن فکری و در اومدن از جهان سومی؟متاسفم این ها فکرای پوچی هستن که جوامع بی نام و نشون غربی میخوان خودی نشون بدن پیشرفت یعنی اینکه تمام دنیا تحریمت کنن تا نتونی پیشرفت کنی ولی تو مقاوم باشی و بری جلو چرا با این چیزا میخواین خودتونو کوچیک کنین توروخدا یکم عاقلانه فکر کنید بدون هیچ تعصب و فکرای بد پیشرفت یعنی اینکه وقتی دانشگاه میری واقعا حس کنی دانشگاس نه جای میتینگ و مزون لباس خب عزیزان من با لباسای جذاب میخوان فکر ایرانی رو خراب کنن همیشه بطن کاررو ببینید نه ظاهرشو ایشالا موفق باشید

 34. بی حیاییم دیگه حدی داره.

 35. سلام
  به نظر من کار نیکو و پسندیده ای کردند. جوانان را نسبت به ازدواج و فرزندداری سوق میدهند.

 36. واقعااااااااااااا که خجالت دارههه واقعا شوهرش ی ذره غیرت نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اخ این شکم چیه ازش عکس گرفتیییییییییییییییییی وااااااااااااااااااااا

 37. خودتونو ناراحت نکنید بازیگرا دیگه غیرت رو بی فرهنگی میدونن والا خودشون بی فرهنگ ترن

 38. سلام ایرونی های عزیز . لطف کنید به هنرمندها توهین نکنید همه رو نسبت به بی حیایی یک نفر خراب نکنید خیلی از هنرمند ها هستند که چنین کارهایی و نکردند و بی حاشیه دارن گذران عمر می کنند . این جهان سومی چیه که همش دارید پشتش حرف های ناشی از کوتاه فکری تونو قایم می کنید ………….

 39. مریم خانوم جهان سوم جایی که ادمهای کوتاه فکری سعی میکنند از غرب فقط ادای هنرپیشهای …اونهارو در بیارن وبعد مثل شما بیان طرز فکر روشنفکری بگیرند ویه مردم توهین کنند .جهان سومی شمایی . سرکار خانوم کوتاه فکری که تو ازش حرف میزنی ما بهش میگیم حیا وغیرت شاید تو شهر شما بهش میگین کوتاه فکری

 40. من هم بد ندیدم نظر بدهم به عنوان یک مرد وقتی چنین مردهای زن نمایی می بینم از مرد بودن خودم متنفر میشم آیا واقعا به این افراد سرما صفت باید مرد گفت؟

 41. دوستان خیلی سخت می گیرید شما.

 42. خدا به خانمها گفته برجستگی های بدنتان را بپوشانید. بعد اونوقت اینارو…
  البته خدا به انسان اختیار داده هر کار می خواد بکنه ولی مگه میشه وقتی کسی آشغال تو طبیعت میریزه، دزدی می کنه یا هر کار خلاف دیگه ای بقیه ساکت بشینند بگند خوب خدا بهشون اختیار داده؟!
  مگه خودشون تنها تو این دنیا زندگی می کنند؟ پس حق و حقوق بقیه چی؟؟؟

 43. اااااوه
  اینها اونقدر تو فرهنگ غرب غرقند که….
  خدا عاقبتمان را ختم به خیر کند…

 44. اینا درد بی شوهریه بابا بارداری زیباترین هدیه خداست یه خانواده خوشبخت از هر لحظش عکس میگیره شوهرشم مرد بوده که الان بابای بچشه شما عرضه داری یه نامرد پیدا کن شناسنامت سیاه شه شاید یکم اروم شی والا

 45. الناز یه ذره منطق تو حرفات نیست . یعنی چون دستشو گذاشته رو شکم زنش پس خیلی مرده ؟

 46. عوض اینکه الگوباشن اومدن چه جلف بازیهایی هم درمیارن مثلا تویه کشور اسلامی زندگی میکنیم واقعا براهمشون متاسفم

 47. اخه ی زن انقدر بی حیا و ی مرد انقدر بی غیرت ?
  مگه میشه مگه داریم

 48. گذشته از بی حیایی ژستشون خیلی مسخره اس چرا جفتشون دستشونو گذاشتن رو شکم سپیده میترسن بچشون فرار کنه

 49. این یعنی ما روشنفکر و باکلاسیم خخخخخخخخخخخخخ

 50. حالا کی گفته اینا الگو هستن ساده و شیرین عقل کسی هست که اینا رو به عنوان الگو قرار بده

 51. یعنی ….. عالم تو سرت بی حیای ………….خجالتم خوب چیزیه از فردا پس فردا هم بیا یه دوربین تو اتاقت بذار عکس و فیلمای اوناروهم منتشر کن هم اینجا هم تو اینیستا که کم نباشه

  دومنم …. تو سر شوهر بی غیرتت خوب گفتن سیب زمینی

 52. دوستان خداقوت از پارسال تاحالا دارید بحثو دنبال میکنید ؟؟؟ بقول احسان خداقووووتتت

 53. دختری باحجاب روسری

  مردایی که از خانوماتون حساب میبرین ومیترسین که یه حرفی بزنین که خدایی نکرده بهشون بربخوره ، خب اگه نمیتونین خانوماتونو جمع وجورکنین، چرا اصلا ازدواج میکنین؟؟؟؟ اگرم قراره طبق گفته ی یه خانومی از لحظه به لحظه ی خوشیاتون عکس یادگاری بگیرین که تا جایی که مامیدونیم جایِ اینطور عکسها توی آلبوم شخصی وخانوادگیه اونم در یک کمدی که اگر مردغریبه ومهمانی وارد خونه شد، نگاهش به عکسِ آرایش کرده وشخصی همسرتون نیوفته.

 54. اینا رو منع نکنی به راحتی از س ک شونم فیلم میزارن

 55. تقریبا کل نظرات رو خوندم نمیدونم چرا ملت حس وظیفه میکنن حتما نظراتشون رو منتشر کنن حالا خوب یا بد. اونهایی که مخالفن خیلی راحت میتونن بدون ارائه نظر و بی تفاوت از کنارش رد بشن نه اینکه هر چی فهش بلدند نثارش کنن ضمناً نمیدونم هالیودی ها چرا این وسط کتک میخورند اینها فقط بازیگر سینما هستند اسطوره نیستند قرار نیست الگوی کسی باشند. حق دارن غربی ها از ما حق توهش بگیرن

 56. سام هر دوتون خوشگلین عزیزانم

 57. ووااااای چه کار بدی کردن

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*