خانه / حوادث / درگیری با تفنگ و شمشیر پس از تصادف در مشهد

درگیری با تفنگ و شمشیر پس از تصادف در مشهد

شب جمعه گذشته به خاطر لغزندگی جاده در پی بارش باران، تصادفی خسارتی در کنار یک کارخانه تولیدی واقع در بزرگراه آسیایی رخ داد.

به دنبال وقوع این حادثه ۲ برادر که از خودرو پیاده شده بودند با راننده خودروی دیگر به مشاجره پرداختند، اما طولی نکشید که مشاجره لفظی به دلیل عصبانیت آنی به درگیری کشید و ۲ برادر، راننده دیگر را به باد کتک گرفتند. راننده مذکور درحالی که از درد به خود می پیچید با برادر و دوستانش تماس گرفت و از آن ها خواست تا به کمک او بیایند. طولی نکشید که افراد دیگری به محل وقوع تصادف رسیدند و به طرف های مقابل حمله ور شدند.

در همین حال تعدادی از کارگران کارخانه و نزدیکان ۲ برادر که در نگهبانی کارخانه تولیدی حضور داشتند نیز وارد این درگیری شدند و بدین ترتیب برق شمشیرها در تاریکی شب درخشید و صدای وحشتناک گلوله در فضا پیچید. این درحالی بود که برخی از عوامل نزاع نیز با چماق به دیگران حمله می کردند.

در این میان ناگهان گلوله ای که از سلاح دولول شلیک شده بود به یکی از طرفین نزاع اصابت کرد و خون آلود نقش بر زمین شد. گزارش خراسان حاکی است: با شدت گرفتن درگیری مسلحانه، ۲ برادر به همراه پدرشان و یکی از کارگران کارخانه از یک سو و ۲ تن دیگر نیز از طرف مقابل، مجروح شدند و جوان حدود ۲۸ساله هم که به خاطر اصابت گلوله آخرین نفس هایش را می کشید در این جنایت تاسف بار جان سپرد.

دقایقی بعد با گزارش ماجرا به پلیس ۱۱۰، بلافاصله نیروهای انتظامی مراتب را به قاضی علی اکبر صفائیان (قاضی ویژه قتل عمد) اطلاع دادند و بدین ترتیب بررسی های پلیس با صدور دستورات ویژه ای از سوی مقام قضایی وارد مرحله جدیدی شد. بنابر این گزارش، در حالی که عملیات شبانه پلیس برای دستگیری عاملان نزاع با راهنمایی های قاضی ویژه قتل عمد تا سپیده دم روز گذشته به طول انجامید، ماموران موفق شدند همه افرادی را که در نزاع مسلحانه منجر به قتل حضور داشتند، دستگیر کنند.

قاضی صفائیان پس از انجام بازجویی های مقدماتی ۹ متهم این پرونده را با صدور قرار قانونی در اختیار کارآگاهان گذاشت تا تحقیقات بیشتری درباره چگونگی ماجرا و ادعاهای متهمان انجام شود.

یک نظر ثبت شده

  1. همه ی مطالبی که توی روزنامه مینویسن خدایی دروغه این شخصی که توی جادهی سنتو مشهد مرده پسر همسایه ماس.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*