خانه / آخرین اخبار / چند راهکار کارآمد برای کنار آمدن با ریزگردها! / طنز

چند راهکار کارآمد برای کنار آمدن با ریزگردها! / طنز

یکی از راه‌های کنار آمدن با ریزگردها این است که به جای ریزگرد‌ها بروید تهران و شعار بدید من‌‌ همان ریز گرد هستم.

خانم مدیر جدیداً گفتن مردم با ریز گرد‌ها کنار بیان.

اول از همه می‌تونید ریز گرد‌ها را بیارید در جلوی چشم مردم و مردم با ریز گرد‌ها چشم وتوی چشم بشن و وقتی این عمل صورت بگیره خواهید دید که لپ مردم ازخجالت و محبت بیش از حد جناب ریز گرد، قرمز میشه و مردم با این مهمونای عزیز آشتی بکنند.

دوم می‌تونید از تعریف و تمجید دروغین برای مردم استفاده کنید، به صورتی که می‌آییم به مردم می‌گوییم ریزگرد‌ها عاشق شما هستند و همین کار را برای ریز گرد می‌کنیم و می‌گوییم ریزگردها، مردم هم عاشق شما هستند؛ این طوری خودبخود آشتی اتفاق می‌افته.

سوم اینکه می‌تونیم بریم به مردم بگیم: این ریز گرد‌ها اصلاً پارازیت ندارن، اصلاً مگر در کجا ثابت شده ریز گرد پارازیت دارن؟ حتی سرب و ماده بنزن هم ندارن.

راه بعدی نشاندن جناب ریزگرد با مردم است! به این صورت هر دوشون را بدون اینکه همدیگر را ببینند می‌بریم پارک؛ یکهویی هر دو را در یک نیمکت با هم مواجه می‌کنیم، مردم به ریزگرد باهم دیگه بگن سلام و ریزگرد هم به زبان خودش می‌گوید ویش ویش ویش…. دیدید چقدر راحت بود؟

این راهم بگویم، یکی از عادات خوب خانم مدیر، مهمان نوازیست… مگر ریزگرد توریست حساب نمی‌شه؟ اصلاً مگر همین خانم مدیر به توریست‌های خارجی دوپا مجوز شکار چهارپایان و پرندگان ندادن؟

اصلاً می‌تونید به جای ریزگرد‌ها بروید تهران و شعار بدید من‌‌ همان ریز گرد هستم، البته شاید شهرداری شما را جمع کرد، چون خانم مدیر عادت به تمیزی دارن.

منبع: وبلاگ فرهنگ پرواز

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*