خانه / حوادث / نبش قبر دختر جوان راز جنایت را فاش کرد

نبش قبر دختر جوان راز جنایت را فاش کرد

پدری که دخترش را به دلیل مسائل اخلاقی در خواب به قتل رسانده بود، توسط پلیس همدان شناسایی و دستگیر شد.

۲۴ فروردین امسال فردی یا پلیس تماس گرفت و خبر داد، دختر جوانی به طرز مشکوکی در منزل فوت کرده است و خانواده اش پیش از آنکه گواهی فوت وی را بگیرند، جسد او را در گورستانی در شهرستان کبودرآهنگ دفن کرده اند.

موضوع به مرجع قضایی گزارش شد و ماموران تحقیق در این باره را آغاز کردند تا این که در ادامه تحقیقات فردی که این دختر جوان را غسل داده بود، شناسایی و به پلیس آگاهی احضار شد. این فرد در اظهاراتش به پلیس گفت، هنگام غسل دادن دختر جوان متوجه شده کبودی هایی در گردن و زیر گلو بوده است.

با کشف این سرنخ، روند رسیدگی به این پرونده وارد مرحله جدیدی شد و پدر، دختر جوان برای تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شد، اما همچنان مدعی بود دخترش به مرگ طبیعی فوت کرده و کشته نشده است. در پی اظهارات متناقض متهم، با دستور قضایی نبش قبر انجام شد و جسد برای مشخص شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد تا این که پزشکان نظر دادند وی بر اثر خفگی و انسداد مجاری تنفسی به قتل رسیده است.

متهم به قتل در ادامه تحقیقات دو روز پیش به قتل دخترش اعتراف کردو گفت: با توجه به این که دخترم مطلقه بود و با افراد غریبه ای در ارتباط بود به جهت حفظ حرمت خانوادگی زمانی که او در خواب بود خفه اش کردم و جسدش را دفن کردم.

سرهنگ رضا زارعی، رئیس پلیس آگاهی استان همدان در این باره گفت: متهم با قرار قانونی روانه زندان شد. تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*