خانه / استخدام و بازار کار / درد و دل کارجویان و تحصیل کرده های بیکار با مسئولین محترم کشور

درد و دل کارجویان و تحصیل کرده های بیکار با مسئولین محترم کشور

سلام دوستان این صفحه رو ایجاد کردیم تا شما دوستان تحصیل کرده و جویای کار بتونید حرف دلتون رو با مسئولین کشوری بیان کنید، و از هه شما دوستان تقاضا داریم برای خوانده شدن این صفحه اولا در درج نظرات خود احترام و ادب را رعایت کرده و با اشتراک گذاری این صفحه همکاری کنید تا به دست مسئولین کشور برسد و با گوشه ای از درد و دلهای شما عزیزان جویای کار، شغل  و آینده آشنا شوند. شاید قدمی کوچکی باشد برای حل مشکلات کنونی جامعه ایران اسلامی مان.

با تشکر از همه مسئولین محترم که به دید درد و دل و مشکلات جامعه به این نظرات نگاه کرده و امید به مفید بودن این نقطه نظرات .

دوستان می توانند راه حل و یا پیشنهادات خود رو هم درج کنند، شما کسانی هستید که در آینده بار مسئولیت و هدایت این جامعه را بر دوش خواهید داشت پس راه گشای آینده خود باشد.

۷ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. چه داند سرگذشت دردمندان / هرانکس خود به دردی مبتلا نیست
  درد یه فرد بیکار را فقط یک فرد بیکار می فهمد یا کسی که در خانه اش فرد بیکاری فاقد درامد داشته باشد آیا به نظر شما امکان دارد فرزند یک وزیر ، استاندار ، فرماندار ، نماینده مجلس یا مسئولی بیکار باشد و فاقد درامد باشد ؟ پس ما با کی درد و دل کنیم ؟ اونا که درد ما رو نمی فهمن نمی دونن درد بیکاری چه دردیه نمی دونن یک فرد بیکار متاهل با دو بچه چگونه باید امورات زندگی را باید بگذراند و نمی داند که در خانه ای که پدری بیکار باشد بچه ها باید قید خیلی از ارزوها را بزنن حتی ارزوی داشتن لباسی نو من با مدرک کارشناسی عمران و دو تا بچه الان سه ساله بیکارم و هیچ امیدی به پیدا کردن کار ندارم چون برای پیدا کردن کار نیاز به پارتی داریم که اونو ما نداریم و گرنه الان سه سال بیکار نبودم

 2. سلام. من ۳۰ سالمه. فوق لیسانس شیمی آلی از تبریز با معدل ۱۹٫۳۳ اما بیکار. به خدا دو سال تمام رو پایان نامم زحمت کشیدم و با نمره ۲۰ دفاع کردم. استاداااا همشون کف کرده بوودن اماااا چه فایده! مدرکم شده بلای جوونم. حدود دو ساله بیکارم. کلا یه سال به عنوان مسوول فنی تو یکی از کارخونه ها با حقوق پایه کارگری کار کردم. البته دو ماه اولشم روز مزدی بود طوریکه تو کارخونه مایه تمسخر کارگرا شده بودم. کارفرمام هم از یه سال، حدود ۵ ماه از مبلغ بیمه منو پرداخت کرد. آخر سر هم به بهانه کم شدن سفارشات به خاطر تعدیل نیرو اخراج شدم.
  رفتم کارخونه فولاد گفتم کار بدنی و کارگری هم میکنم قبول نکردن. گفتن ما خودمون معذب میشیم از این جور کارا بدیم بهت. یه چند جای دیگه هم به خاطر نداشتن پارتی کنسل شد. اگه وضعیت اشتغال یه شهر صنعتی اینه پس وای به حال بقیه شهرا…. پس اندازی هم ندارم که باهاش بتونم لااقل یه مغازه اجاره کنم یه چیزی توش بفروشم.
  نتیجه اینکه الان بعد دو سال، ناامید نشستم تو خونه افسردگی و استرس گرفتم. حال و حوصله تفریح هم دیگه نمونده. در انتظار یه معجزه هستم. تازه برفرض محال یه کاری گیر آوردم، چجوری میتونم با حقوق ماهی هفتصد تومن ازدواج کنم. اگه تو سی سالگی هم ازدواج نکنیم پس کی تشکیل خانواده بدیم. نسل سوخته که میگن ینی دهه شصتی ها. خدایا خودت درای بسته رو به رومون وا کن.
  ما دیگه زندگی نمیکنیم که. فقط زنده ایم و نفس میکشیم. بازم شکر ولی واقعا بعضی وقتا فکر میکنم که مرگ بهتر از زندگی نکردنه

 3. باسلام .امیدم به خدای است که افریننده عالم است .سلام میکنم به تمام جوانان که بیکارندوجویای کارند برادران وخواهران به خداکه قسم خدای هست وتوکل کنید به خدا وبدانید که مسولین عزیزکه فرزندان انان پادشاهانه زندگی میکنند دنیاسرانجامی ندارد.من فوق لیسانس حسابداری ۳۰سالمه وتاحالا به هرکسی کمک خواستم سابقه کارخواستن ویا…الانم توکل کردم به خدا والانم کارسقف بتونی کارمیکنم وخداراشاکرم که اینطورمصلحت خواسته وتشکرمیکنم ازمسولین وبدانند که دنیابه علی وپادشاهانش وفانکردچه برسه به ماها.جوانان عزیزمسولین به قران میدانند بیکاری بیدادکرده ومافقط الاف حرفهایم

 4. بنام خدا ما جوانان که درس خواندیم متاسفانه راه رو اشتباه اومدیم نباید درس خوندن رو اینقدر جدی میگرفتیم الان که فارغالتحصیلیم در دنیای بیکاری و بی
  پولی غوطه وریم اولا استخدامی نیست اگرهم باشه یا سن رو بهانه میکنند یا معدل رو، خلاصه ما موندیم یک دنیایی از آرزوها.هیجکس نیست پای درد و دل ما بشینه. بعضی موقع با خودم میگم شاید مالیاقت زندگی و ازدواج و سرو سامان گرفتن رو نداشتیم.

 5. متاسفانه تا پارتی نداشته باشی و سفارش نشی اصلا کسی به درخواستت
  اسخ نمیده یک نفر رو میشناسم که با لیسانس تربیت بدنی شده کارمند بانک و من که رشته ام مدیریت هست هرجا میرم میگن بانک رشته ی تورو نمیخوادحالا خودتون حساب کنید.

 6. R B:
  سلام به مسوولین من از ناحیه کتف سمت راست عمل جراحی کرده که هزینه ان ۱۹میلیون تومان شد و دیگر بیماری سیروس کبدی دارم که هزینه ان زیاد است فقط یه ازمایش ان ۲۲۸۰۰۰تومان میباشد و دیگر از مهره های گردن دچار اسیب دیدگی هستم مهره ۴و۵و۶که دچار هرنی دیسک شدید و تنگی کانال نخاع است که تحته درمان با دارو و فیزیوتراپی هستم که باید ان را نیز عمل کند که هزینه ان زیاد است و دیگر تنگی نفس که با این مریضیها از برجه ده پارسال از کار بیرونم کردن و یک وام سنگین برای این درمانها از بانک مهر گرفتم که میلغ ان ۲۰میلیون است و ماهی ۵۴۱هزارتومان قسط ان است و اقساط ان عقب افتاده و تحت فشارم بچه مدرسه ای دارم همه چیزمان را فروختم مستاجرم بنده ۱۰سال در کارخانه سیمان با مدرک تکنسین برق و ابزار دقیق کار کردم من را بیرون کردن شما بگویید من چیکار کنم واقعا درمانده شدم البته با مردنم خانواده من یه حقوق تا اخر عمر برایشان میبرند ولی مرگ دست من نیست تا خودم به خانوادم کمک کنم چه کنم

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*