خانه / جالب و خواندنی / وقتی الهام چرخنده بدون سانسور حرف می‌زند: همه‌مون دهاتی هستیم

وقتی الهام چرخنده بدون سانسور حرف می‌زند: همه‌مون دهاتی هستیم

الهام چرخنده با انتشار عکسی از پشت صحنه آخرین فیلمش از این که با کارگردانی کار می‌کند که مداح اهل بیت (ع) است اظهار خوشحالی کرده است.
همسر الهام چرخنده بیوگرافی الهام چرخنده اینستاگرام الهام چرخنده

او که این روزها مشغول بازی در فیلم «ولگرد» است با اشاره به این که قصد توهین به سینماگران را ندارد از فضای پشت صحنه این فیلم تعریف کرد.

او در این باره نوشته است:‌

همسر الهام چرخنده بیوگرافی الهام چرخنده اینستاگرام الهام چرخنده

«پشت صحنه فیلم ولگرد …

وقتی ساق پات زخمه و درد داری و شنیدن صدای کات برات عین هدیه است …
اما امان از دوربین پشت صحنه…
به جد بگم…
واقعا گروه درست و حرفه ایی و با اخلاقی داریم …الهی الحمدالله شکر …
کمتر دیده بودم تو گروه این همه نماز خون و آدم های با ایمان باشه.
دیگه سر صحنه کسی مسخره ام بابت گفتن یا علی نمیکنه.
وقت وضو و نماز داریم همراه با تجدید گریم. (شاید گروه های دیگه هم داشته باشن) من ندیده بودم.
مردا وقتی بهشون میگم برادرم، براشون عجیب نیست و به مسخره نمیگن بعله خواهرم!
خانوم های گروه به خاطر ایمان قلبی و یک هدف بودن واسه هم نمیزنن و چادر پوشیدنمو مسخره نمیکنن که من از لای در ببینم و در خلوتم بغض کنم. تازه کمک و تشویقم هم میکنن همشونو دوست دارم.
کوچیک ترا حرمت بزرگ ترا رو دارن. حس میکنم نقش لیلا دخترمه.
اولین بار بود واژه …کوماندو رو نشنیدم.
اولین بار بود با کارگردانی کار کردم که سالهاست مداح اهل بیتن …دستمریزاد.
خلاصه که این گروه روشنفکر نیستن. هممون دهاتی هستیم و ریشه هامون پیدا ست که تو خاکه. الهی شکر.
خدا عزتتون رو بیشتر کنه.
خدا از این قشر آدما رو تو سینما افزون تر کنه. و توفیق بده باهاشون کار کنیم.
منتظرم ببینم تو کامنت ها غیرت مردا و البته شرف و عفت زنان مسلمان کشورمو. ** ** بنده قصد جسارت به خانواده شریف سینما و تلویزیون رو هرگز نداشتم و ندارم فقط یافته های امروزم بود که بی سانسور گفتم ** یا علی»

۱۱ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. یا علی خانم چرخنده ما رو به سینما امیدوار می کنید ، امیدوارم همیشه در این مسیر بمونید که موفقیت واقعی و ابدی در همین راهی که رفتید . من هم امیدوارم فیلم ها حاشیه اش نماز و دعا باشه نه دست دادن های بازیگرای زن و مرد به هم کاش بشه سینما به اخلاق برگرده یعنی اون روز نزدیکه ؟ یا آرزویی بیش نیست

 2. ازش متنفرم چاپلوس متملق

  • از خودت متنفر باش .. ادمهای که الهام چرخنده رو تحمل نمیکنند یک دلیل بزرگ داره شیطان و خدا هیچ وقت جذب هم نمیشن و جایی که شیطانه خدا نیست و جایی که خدا هست شیطان نیست .. ……. . اگر شما سواد دینی داشتید و مسلمان واقعی بودید از وجود الهام لذت میبردین .. ……… ………..

 3. اولآ کی گفته کسی که مذهبیه داهتیه؟نفهم آدمهای مذهبی مسلمونای مخلصن لیاقتشو نداری بعدشم کی گفته کسایی که توی دهات زندگی میکنن پایین تر از بچه شهریان جز ضعف ایمان مگه نوبرشو آوردین خودشیفته های جاهل خیلی از دهاتیا سرتر از شما شهریای خودشیفته جاهلن

 4. خیلی ابلهی که روشنفکری رو با هرز.. یکی میدونی و کسی رو که به دستورات خدا عمل میکنه روشنفکر نمیدونی در واقع آدمهای مثل تو فکرتون روشن نیست بلکه مغز و فکرتون شستشو شده اونم با تهاجم فرهنگی توسط دشمن

 5. این چرخنده وقتی حجاب نداشت نتونست چیزی بشه الان اینجوری میخواد معروف بشه ولی باز جایی نمیرسه کلا جو علیهشه

 6. جرخنده چوب لای چرخدنده بقیه نکن

 7. الهام چرخنده چادری شده نه یه خانم … مدل آمریکایی . یه خانوم مسلمون ایرانی توی کشوری که کلی بانوی چادری داره چرا اینقدر به چشم میاد .خودش گفته قبلا هم چادری بوده … اینقدر تیتر نزنید شق القمر که نکرده …………

 8. سلام خانم چرخنده.تبریک به خاطر تحول زیباتون.عزیزم مقاومت شرط عاشقی و پاکیه. بگذار ابلهانی که برای کثافت کاری آزادی می خوان ولی تا نوبت تفکر و عقیده می رسه کمترین آزادی را برای دیگران قایل نیستند هر چی می خوان بگن. سینمای ما فعلا دست فرهنگ بهایی هاست. امثال شما باید اون را پاک کنند.خدا یارتون.

 9. ایشالا شاهد بیشتر شدن قشری باشیم که حجاب درست رو با فکر انتخاب میکنن

 10. منظورایشون ازدهاتی بودن اینه که اجدادمون که همه ازناف تهران نبودن تازه غارنشین بودن .ایشون میخوان بگن اونایی که محجبه هارومسخره میکنن ومیگن دهاتی بعله اصلا ما دهاتی شما روشن فکر…مطمئن باشیدخانم چرخنده یکی ازبهترینهاست.اون آقایی هم که گفته بودباحجاب میخواد معروف بشه بایدبه عرضش برسونم به ایشون قبل ازحجاب نقش های زیادی داده میشدولی بعدش من فقط این یه دونه فیلمودیدم ازش.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*