خانه / آخرین اخبار / مازراتی یک میلیارد و ۵۰۰ میلیونی آقازاده ورزش! + عکس

مازراتی یک میلیارد و ۵۰۰ میلیونی آقازاده ورزش! + عکس

پدر این آقازاده روزی در مصاحبه ای تمام فعالیت های اقتصادی او را در فدراسیونش تکذیب کرد و گفت عرضه این کارها را ندارد.
به گزارش خبرآنلاین، یکی از آقازاده های ورزش، هفته گذشته یکی از گرانترین خودروهای وارداتی بازار ایران را خرید تا از این پس، در خیابان های سعادت آباد، به جای پورش با مازراتی چرخ بزند!
این آقازاده که در چند سال گذشته درباره اش شایعه زیاد بوده است، با معامله این خودرو، ثابت کرد که تمام حرف های پدرش درباره وضعیت نامناسب مالی اش، حقیقت ندارد.
در برهه ای که شایعات بالا گرفت و حتی عده ای خبر دادند این آقازاده واسطه انجام کارهای اقتصادی بوده و با احداث شرکتی در شهرک غرب، تمام کارهای پرسود فدراسیون پدرش را انجام می دهد، رئیس فدراسیون مصاحبه کرد و گفت: «شپش در جیب او پشتک می زند و همین الان از من پول می گیرد. او یک مربی ساده است. این شایعات دروغی بیش نیست.»
همسر علی کفاشیان خودرو احسان کفاشیان ثروت علی کفاشیان پسر کفاشیان احسان کفاشیان آقازاده های ایرانی آقازاده معروف
اما همین چند وقت پیش بود که خیلی از سایت های مختلف از پورشه گرانقیمت پسر او خبر دادند و رئیس هم این خبر را تکذیب نکرد. خیلی از شاهدان آقازاده را با پورشه گرانقیمتش دیده بودند با این حال رئیس هر بار می گفت پسرش مربی ساده ای است که پول خرید چنین خودروهایی را نداد.
او حتی در مصاحبه ای گفت: «می دانید اگر پسرم عرضه داشت یک چیزی، ولی او عرضه پول در آوردن را ندارد و درآمدش بسیار پائین است.»
ولی آقازاده ای که نه عرضه دارد و نه درآمد، هفته گذشته مازراتی کواتروپورته s را از یکی از شیک ترین نمایشگاههای تهران خرید تا نشان دهد بی پول ها هم می توانند صاحب چنین خودروهایی شوند!
سایت گل: علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال که همیشه از احسان پسرش به شوخی به عنوان فردی بی‌عرضه نام برده، حالا پسرش ماشین پورشه خریده است.

احسان کفاشیان که در وزارت نفت مشغول به کار است، مربی تیم دوومیدانی نفت تهران به حساب می‌آید. او البته حضورش در دوومیدانی را مدیون رئیس فدراسیون فوتبال است، زیرا علی کفاشیان یکی از قهرمانان اسبق دوومیدانی محسوب می‌شود.
همسر علی کفاشیان خودرو احسان کفاشیان ثروت علی کفاشیان پسر کفاشیان احسان کفاشیان آقازاده های ایرانی آقازاده معروف
فرد نشسته در وسط عکس، احسان کفاشیان است
احسان کفاشیان که به واسطه حضور چندین ساله‌ پدرش در فدراسیون فوتبال به فردی شناخته شده در میان اهالی فوتبال تبدیل شده، حالا برخی خبرهای او نیز مورد توجه قرار می‌گیرد.
منبع : وبسایت برنامه ۹۰ و صراط نیوز

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*