خانه / اخبار داغ / پسر ماه چهره خلیلی بدنیا آمد + اولین عکس

پسر ماه چهره خلیلی بدنیا آمد + اولین عکس

ماه چهره خلیلی بازیگر معروف کشومان با انتشار عکس زیر در اینستاگرامش نوشت :

همسر ماه چهره خلیلی حاملگی ماه چهره خلیلی پسر ماه چهره خلیلی بیوگرافی ماه چهره خلیلی بیوگرافی ابراهیم اشرفی بارداری ماه چهره خلیلی

اولین عکس پرواز اشرفی یکی یکدونه ی ما

ماه‌چهره خلیلی ، Mahchehreh Khalili (متولد ۲۵ دی ۱۳۵۵ در تهران) بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر ایران است. ماه‌چهره خلیلی فوق لیسانس معماری از دانشگاه آکسفورد انگلستان دارد و دوره بازیگری را در method school لندن گذرانده‌است. او نوه دختری پروین سلیمانی است.او با ابراهیم اشرفی (متولد ۱۳۵۲/۱۰/۱۳ ) ازدواج کرده است.

همسر ماه چهره خلیلی حاملگی ماه چهره خلیلی پسر ماه چهره خلیلی بیوگرافی ماه چهره خلیلی بیوگرافی ابراهیم اشرفی بارداری ماه چهره خلیلی

۶ دیدگاه

 1. فکر نمی کنی واسه بچه دار شدن یه خورده زود بود

  (0)(0)
  • بدحجابی حق الناس و حق الله است ، حیوان نباشیم .

   یه خانم بد حجاب به چهار گروه لطمه میزند :
   یک : در خیابان جوان عفیف نمیخواهد به چهره این خانم نگاه کند، بنابراین به خودش فشار می آورد و سرش را پایین می اندازد . پس این فرد اذیت می شود و حقش ضایع می شود زیرا میتوانست راحت در خیابان راه برود مثل وقتی که آلودگی هوا وجود دارد مجبور است که ماسک بزند.
   دو : به جوان بی بند بار هم ظلم می شود ، زیرا این جوان وقتی خانم را در خیابان میبیند ، ازدواجش عقب می افتد. چون مجانی دارد نیازش را برطرف میکند ، فرد باید نیازش را با ازدواج تامین کند نه با هرزگی و چشم چرانی.
   سه : چنین خانمهایی به ما می گویند که چرا ازدواج هایمان عقب افتاده است ؟ متاعی که باید گران بفروشند دارند مفت در خیابان حراج میکنند یعنی دارند به خودشون ظلم میکنند.
   چهار : به متاهل ها هم ظلم می شود زیرا آقایان متاهل چشمشان به این خانم می افتد ، وقتی به خانه می روند و شروع به بهانه گیری میکند و زندگی ها بهم میریزد.
   وخیلی موارد دیگه مثل پایمال کردن خون شهدا - دل خون کردن مومنان و ترویج بی عفتی و بی حیایی و کمرنگ کردن ایمان مردم و عقب ماندگی روند تحصیلی و کاری و پیشرفت و بالا رفتن سن ازدواج و غیــــــــــره.

   « پس بی حجابی حق الناس است. »
   و خداوند هرگـــــــز از حق الناس نمیگذرد .
   بدحجابان مضر جامعه هستند ...

   (2)(0)
 2. فیل "تله" رو یادتونه؟! ماهچهره خلیلی و مهناز افشار نقش دوتا رقیب رو بازی می کردن, احتمالا رقابتشون تا اینجا ادامه داشته چون همزمان ازدواج کردن و بچه دار شدن!!

  (0)(0)
 3. فیلم "تله" رو یادتونه؟! ماهچهره خلیلی و مهناز افشار نقش دوتا رقیب رو بازی می کردن, احتمالا رقابتشون تاحالا ادامه داشته چون همزمان ازدواج کردن و بچه دار شدن!!

  (0)(0)
 4. به درک که به دنیا امد ما چکارش کنیم

  (0)(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*