خانه / سیاسی / واکنش وزیر به ماجرای اسلحه‌کشی اسماعیل حیدری‌آزاد ، فرماندار میانه

واکنش وزیر به ماجرای اسلحه‌کشی اسماعیل حیدری‌آزاد ، فرماندار میانه

چندی پیش ماجرای اسلحه‌کشی اسماعیل حیدری‌آزاد فرماندار وقت میانه به روی یک ارباب رجوع منتشر شد و انتشار این اخبار مصادف با برکناری وی شد تا احتمال این اخبار قوت گیرد.

ظاهرا ماجرا از این قرار بود که یک ارباب رجوع به دفتر کاری حیدری آزاد فرماندار وقت میانه مراجعه می‌کند و به دلایل نامعلومی بین آن‌ها مشاجره لفظی پیش می‌آید.

فرماندار میانه سوابق اسماعیل حیدری آزاد

حیدری‌آزاد بلافاصله از اسلحه کمری خود استفاده کرده و بر روی ارباب رجوع نشانه‌گیری می‌کند.

رئیس دفتر فرماندار وقت میانه که شاهد این صحنه بوده خود را به روی حیدری‌آزاد انداخته و مانع از شلیک وی به ارباب رجوع می‌شود که نهایتا فرماندار وقت به زمین می‌افتد.

حیدری‌آزاد بلافاصله از جا برخواسته و با رئیس دفتر خود درگیری فیزیکی پیدا کرده و او را تهدید به اخراج می‌کند.رئیس دفتر فرماندار وقت نیز بلافاصله به وزارت کشور در تهران مراجعه و موضوع را گزارش می‌دهد.

سرانجام وزیر کشور طی یک دستور فوری خواستار عزل حیدری‌آزاد می‌شود.

البته مراسم تودیع و معارفه حیدری‌آزاد فرماندار وقت میانه با شکری فرماندار جدید میانه بدون حضور استاندار آذربایجان شرقی روز ۲۸ فروردین ۹۴ برگزار شد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

۱ دیدگاه

 1. خبر اسلحه کشی فرماندار سابق میانه حیدری آزاد یک سناریو و توطیه دروغین بود پس از انتشار خبری مبنی بر "اسلحه کشی فرماندار میانه"، خبرنگار «انتخاب» صحت و سقم آن را پیگیری کرد و از جعلی بودن آن خبر داد.
  پس از انتشار خبری مبنی بر "اسلحه کشی فرماندار میانه"، خبرنگار «انتخاب» صحت و سقم آن را پیگیری کرد و از جعلی بودن آن خبر داد.

  این خبر چندماه پیش در سایتهای خبری منتشر شد، اما پیگیری خبرنگار ما نشان داد که این خبر نه تنها کذب است، بلکه حراست و هیئت پیگیری وزارت کشور نیز این ادعا را بررسی و به دروغ بودن این ادعا که در واقع سناریویی بیش نبود پی بردند و وزیر محترم کشور نیز دستور دلجویی واعاده حیثیت از آقای اسماعیل حیدری آزاد فرماندار سابق میانه راصادر کردند وخواستار برخورد با عوامل این توطیه شدند .

  وزیر کشور همچنین، این خبرسازی را ظلمی بزرگ به اقای حیدری ازاد وخانواده اش دانسته است.

  منابع مطلع می گویند این خبرسازی، سناریوی دروغینی جهت حذف یک فرماندار ومدیر موفق بوده، فردیکه چهار سال پیاپی فرماندار نمونه کشوری واستانی شده بود.

  گرچه دستور وزیر کشور برای دلجویی واعاده حیثیت از او جای تقدیر دارد، جا دارد از هیات رسیدگی وزارت کشور و حراست نیز که در جهت روشن شدن قضایا تلاش کردند، تشکر شود.بنابر این به مسولین محترم پایگاه ساتین نیز توصیه مینمایم هر چه سریعتر با آقای حیدری آزاد در مجموعه وزارت کشور تماس حاصل نموده ونسبت به اعاده حیثیت از این فرد بزرگوار اقدام فرمایید.ضمنا لازم به یاد آوری است شکایت ایشان از خبرنگار وباشگاه خبرنگاران جوان به اتهام تهمت وافترا ونشر اکاذیب در دادسرای مطبوعات مطرح ومنجر به صدور کیفر خواست شده است.

  (0)(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*