خانه / حوادث / مرد جوان ، دختر مورد علاقه اش را خفه کرد!

مرد جوان ، دختر مورد علاقه اش را خفه کرد!

مردی میان‌سال چندروز پیش همراه پسرش به پلیس آگاهی استان کرمانشاه رفت و خبر داد فرزندش به نام جواد دختری را به قتل رسانده است. این مرد توضیح داد: «پسرم در شهری دیگر دانشجو است. او از چندروز قبل به خانه آمده بود تا اینکه به من گفت دختری را کشته است. من نیز بلافاصله او را مجبور کردم خودش را به پلیس تسلیم کند».

کارآگاهان بعد از شنیدن اظهارات این مرد، به بازجویی از جواد پرداختند و او به قتل اعتراف کرد. متهم گفت: «من و آرزو در دانشگاه با هم آشنا شدیم و مدتی با هم دوست بودیم و حتی بحث ازدواج نیز پیش آمده بود. دوستی ما ادامه داشت تا اینکه آرزو به استان کرمانشاه آمد. با هم قرار ملاقات گذاشتیم و آرزو اصرار کرد وی را به خانواده‌ام معرفی کنم تا مقدمات ازدواج فراهم شود. من که موقعیت ازدواج نداشتم، با این خواسته آرزو مخالفت کردم، ولی او از اصرار دست برنداشت».

جواد در ادامه اعترافاتش گفت: «گفت‌وگوی من و آرزو به مشاجره منجر شد. من به‌شدت عصبانی شده و کنترل خودم را از دست داده بودم به همین سبب او را خفه کردم. وقتی به خودم آمدم و متوجه کارم شدم، به‌شدت ترسیدم. نمی‌دانستم چه باید کنم برای اینکه کسی متوجه جنایت نشود، جسد را در منطقه‌ای دورافتاده پنهان کردم سپس به خانه رفتم و همه‌چیز را به پدرم گفتم و او خواست خودم را تسلیم کنم». بنا بر این گزارش، درحال‌حاضر تحقیقات پیرامون صحت‌وسقم ادعای متهم ادامه دارد.

یک نظر ثبت شده

  1. عجب دیوانه هایی پیدا میشن به جای فرار خودشو تسلیم کرده اینجوری که اعدامت میکنن

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*