خانه / سیاسی / دولت روحانی اولین دولت ۴ ساله خواهد شد؟

دولت روحانی اولین دولت ۴ ساله خواهد شد؟

عضو ارشد حزب اعتماد ملی گفت: دولتی که به پشتوانه اصلاحات رای آورده است، باید به آزادی‌های اجتماعی و فعالیت آزادانه سیاسی متعهد باشد.

منتجب نیا، خاطرنشان کرد: عده‌ای تازه به دوران رسیده که در انقلاب و دفاع مقدس پشت جبهه حضور داشتند به دلیل در اختیار گرفتن تریبون مدام تفکر مردم را می‌کوبند و بر خلاف آزادی‌های اجتماعی و حقوق ملت منطبق با قانون اساسی سخن می‌گویند.

وی ادامه داد: رئیس جمهور بر مبنای فانون اساسی می‌تواند فضای آزادی مردم را فراهم کند و برای آزادی‌های سیاسی و فعالیت‌های انتخاباتی تلاش کنند.وی تاکید کرد: مردم به سمت اصلاحات گرایش دارند و سایر جریان‌ها باید باید با آرای مردم احترام بگذرند اما متاسفانه برخی افراد سعی دارند دولت را ناکارآمد نشان دهند تا بیشتر از ۴ سال عمر نکند.

قائم مقام حزب اعتماد ملی خاطرنشان کرد: با گذشت کمتر از دوسال از عمر دولت شواهد نشان می‌دهد برخی در تلاشند که دولت را ناکارآمد نشان دهند و می‌خواهند عمر دولت ۴ ساله تمام شود تا بتوانند کاندیدای خود را به قدرت باز گردانند.

منبع : انتخاب

یک نظر ثبت شده

  1. مثلا کیا پشت جبهه بودن؟امثال آقای ظریف که پشت جبهه هم نبودن چی .نه انقلابی دیده نه جنگی حالا چه طوری میشه دلسوز نظام بشه….

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*